Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy csajnak, hogy teccik nekem?

Figyelt kérdés

Csak egy probléma van félek hogy visszautasít.

(és utoljára kb. 10 hónapja láttam)


2010. júl. 14. 17:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Gyula bácsinak igaza van! Nem nyelvtanórán vagyunk!!!


:)

2010. júl. 14. 18:52
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
Gyula bácsi, mongyon le!:D
2010. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess vele, és ha úgy érzed hogy olyan a helyzet, akkor felhozhatod, hogy "Tudod, jól érzem magam veled.Szerintem érdemes lenne jobban megismernünk egymást.Ha Te is akarod."
2010. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem kezdünk, és-el mondatot, pont azért nem írtam nagy betűvel.......
2010. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ne húzd az időt, ha nincs meg neked msn-en akkor vedd fel. Próbáld felvenni vele a kapcsolatot. Ott beszélgessetek sokat, aztán hívd el valahova, szórakozzatok egy jót, és akkor jöhet a vallás. :) Legyél mindíg vicces azt mi lányok imádjuk, és persze illedelmes!
2010. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
vágd be alájja, icce nékkijee! csuhaj, e! :D
2010. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Teccő' g_ci :DD
2010. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

yo dawg! tetszöl! k thx bye :> ;-3 :D ^.^

16/F

2010. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Jézusom Screampl0x!

Azért remélem az élőbeszéded nem csetes rövidítésekkel van tele!


A kérésre válaszolva a legegyszerűbb tényleg az ha újra felveszed vele a kapcsolatot, elmentek szórakozni, megismeritek egymást újra. Legyél közvetlen, udvarias, humoros tégy úgy mint ahogy egy úriember tenne. Nem mindenkinél, de a hölgyek nagy részénél beválik, ha mást nem is de a figyelmét felkeltheted vele. Figyeld a reakcióját, tudd meg mit szeret, tégy a kedvére. Mondj neki szép dolgokat, emeld ki a neked tesztő részleteket, légy vele figyelmes.


Ha viszont csak a szex a cél akkor itasd le, az a legegyszerűbb...XP


Jah, és sok sikert!

JacobTheRabbi

2010. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

18:35


köszi

:)

2010. júl. 19. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!