Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy csajnak, hogy teccik nekem?

Figyelt kérdés

Csak egy probléma van félek hogy visszautasít.

(és utoljára kb. 10 hónapja láttam)


2010. júl. 14. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
A legelső lépés az, hogy elolvasod a Kis Magyar Nyelvtan legújabb kiadását.
2010. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Először is megint kerülj közel hozzá, utána, vidd el valahova és mond el neki bátran, és ne félj ! :)
2010. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Hé te ott cipőben...!

Teccő!

2010. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
és te első, ne kritizálj másokat, neked is lenne mit tanulnod pl azt, hogy a kérdésre válaszolj!
2010. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
Hívd fel rendszeresen, vidd el valahova, keféld meg. Ebből le fog neki jönni, nem kellenek szavak.
2010. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, 'és'-el nem kezdünk mondatot, főleg nem kis betűvel.
2010. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Csak egy probléma van félek hogy visszautasí"



Hát ez benne van a pakliban. De mit veszítesz?

2010. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Ha úgy adódik,és leültök beszélgetni akkor közlöd vele, szimpi vagy:) ennyi:)

csaj vagyok, pasiknál bevált:D de pl én sem utasitanam vissza..

és szerintem a "szimpatikus vagy nekem" nem annyira "tolakodó" mint a tetszessz nekem...

2010. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem végy egy nagy levegőt és hívd el randizni. Ne görcsölj, csak lazán! Ha te is tetszel neki, akkor elmegy veled! De nem kell azt neki megmondani, jobb ha érezteted vele! Hidd el!


De sok itt a nyelvtantanár! Jobb ha tőlem tudjátok, a magyar nyelvben már nincs olyan,hogy "helytelen", szimplán nem standard! És ma 17:36 pont ebből az okból kifolyólag lehet kezdeni "és"-sel mondatot! És még a hivatalos formnulában is elfogadják! És pláne senkit nem érdekel milyen "hiba" van a szövegben, ha az egy internetes portálon fellelhető szövegben van! És miért nem a kérdésre válaszoltok??

2010. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Balfaxok a kérdésre válaszoljatok ne a helyesirásról veszekedjetek.Üdw Gyula bácsi
2010. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!