Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes gazdagabb pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes gazdagabb pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem az a dúsgazdag a feltétel, de azért legyen pénze... Nem, nem azért, mert így akarok kiemelkedni a nyomorból. Eleve gazdag lány vagyok, azt vettem észre, hogy szegényebb pasikkal mindig volt valami gondom ebből kifolyólag. Volt olyan, aki azért hagyott el, mert Ő érezte magát kényelmetlenül a baráti társaságomban, a családom közelében... Volt, aki csak kihasznált... Ilyenek...

Szóval most már olyat szeretnék, aki az én társadalmi rétegemből származó. Hol ismerhetek meg ilyeneket?

21 éves lány vagyok.


2010. júl. 14. 17:00
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

nem vagyok nagyon gazdag de akad pénzem..ha gondolod:)

19/F

2010. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ó te szegény, milyen rossz lehet neked. -.-"

(bárcsak nekem is ez volna a legnagyobb gondom) :D

2010. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
"Társadalmi rétegem" hahaha!!!
2010. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

én megértem a problémádat! 46 éves nős pasi vagyok,3 gyerewkkel, és mindig is csóró voltam, most is alig látok ki a jelzálogból....nemrég volt egy szeretőm, akivel egy tanfolyamon ismerkedtem össze. jó volt a hölgy az ágyban, művelt is kellőképpen, csinos is , mégsem tudtam vele hosszabb távú viszonyt kialakítani, mert baromira zavart ,hogy bitangul gazdag, több cége is volt,külföldi irodákkkal, miegymás.

hogy csak egy példát említsek: bitangul zavart, hogy az első osztályú szállóban, ahol én megszólalni se mertem volna, ő olyan hangnemben beszélt a pincérrel, mint aki megszokta, hogy a pénzéért neki jár a szolgáltatás. zavart, hogy meg se nézi mi mennyibe kerül az étlapon.

szóval azt nem tudom hol ismerkedhetnél pénzes pasikkal, de abban igazad van, hogy magadfajtzák közül keress,mert a szegény fiú vagy feszeng melletted, vagy kihasznál.

2010. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen. Mindig ez volt. Feszengés vagy kihasználás.
2010. júl. 14. 18:27
 16/21 A kérdező kommentje:
Amúgy meg felesleges és gyerekes lekicsinyleni a problémámat, van egy rakattal, amit én is letudnék, mégsem teszem.
2010. júl. 14. 18:32
 17/21 anonim ***** válasza:
napi 30 euro kereset mrgteszi???
2010. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

megértem a problémád. hát,szerintem annyi elég,hogy megnézed az utcán hogy mennyire márkás a ruhája,abból már le lehet szűrni.

amúgy meg elengánsabb helyeken,drágább éttermekben.


akik meg leosztottak nyilván nem voltak még ilyen helyzetben :)

2010. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Étterem is jó ötlet, köszönöm! :)
2010. júl. 14. 22:20
 20/21 anonim ***** válasza:
ha nem gáz hogy 18 leszek,akkor esetleg talizhatnánk:)
2010. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!