Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes gazdagabb pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes gazdagabb pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem az a dúsgazdag a feltétel, de azért legyen pénze... Nem, nem azért, mert így akarok kiemelkedni a nyomorból. Eleve gazdag lány vagyok, azt vettem észre, hogy szegényebb pasikkal mindig volt valami gondom ebből kifolyólag. Volt olyan, aki azért hagyott el, mert Ő érezte magát kényelmetlenül a baráti társaságomban, a családom közelében... Volt, aki csak kihasznált... Ilyenek...

Szóval most már olyat szeretnék, aki az én társadalmi rétegemből származó. Hol ismerhetek meg ilyeneket?

21 éves lány vagyok.


2010. júl. 14. 17:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Apád-anyád biztos ad pár tippet a saját ismeretségi köréből.
2010. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mi is elég gazdagok vagyunk, bár én csak 17 vagyok:(
2010. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Itt biztos nem. Operabál, Balatonnál valami luxushotel...

Mellesleg amíg pénz alapján szeretnél párkapcsolatot...hát hmm.

2010. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kedves "17 éves", emiatt ne szomorkodj! :)
2010. júl. 14. 17:03
 5/21 A kérdező kommentje:
Operabál nem is rossz ötlet. :)
2010. júl. 14. 17:04
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem így akart nőzni a 17 éves. Mellesleg neked semmilyen társadalmi réteged nincsen, normális embereknél ezt nem szokott probléma lenni, mással volt a gond eddig.
2010. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
jellemző...
2010. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De akkor miért volt valamilyen probléma mégis a szegényebb pasikkal? Mindig a pénzre volt visszavezethető...
2010. júl. 14. 17:08
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Meg se haragudj, de szerintem te egy elkényeztetett liba vagy aki szarba se nézi a szegényebbeket.

Arra nem gondoltál esetleg hogy benned van a hiba? Gazdag családba születtél és annyi pénzed van hogy nem tudod mit csinálj vele.

De szerintem ennyi erővel bepróbálkozhatnál egy két forma egyszes versenyzővel, vagy esetleg jelentkezz Delhusza Joni tévéműsorába. Talán nem lessz gond a pénzel.

Fertelem hogy sok embernek nincs és még sem sírnak annyit mint akinek van.

2010. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha nem nézném a szegényeket semmibe, nem lett volna szegény barátom. ;) A baráti társaságomban sem gazdagok vannak...
2010. júl. 14. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!