Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem, vagy megkérjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem, vagy megkérjem?

Figyelt kérdés
El akarok hívni egy lányt, de nem tudom még, hogy hogyan. Ha megkérdezés helyett megkérem akkor szerintem határozottabbnak de ugyanakkor akaratosabbnak is tűnhetek. Maradjak a hagyományos "Van-e kedved eljönni?" kérdésnél? Nagyon el akarom kerülni a nemleges választ. kösz előre is (nemtom jó ötlet-e hogy azt mondjam neki, hogy ha feszélyezve érzi magát akkor a barátait is hívhatja)
2010. júl. 14. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg inkább és ne félj :)
2010. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a lány visszahúzódó,félénk akkor kérdezd meg
2010. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam megkérdezni egy félénk lánytól, hogy Volna kedved eljönni velem fagyizni?

Azt meg ne mondd, hogy hozza el a barátait.

Nem a barátait akarod megismerni hanem magát a csajt.

2010. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja ja csak nem akarom, hogy feszült legyen, így sokkal nyitottabb tud lenni, és nem parázik azon, hogy úristen ez egy randi. Nem akarom, hogy kicsit is rosszul érezze magát.
2010. júl. 14. 12:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze én se a barátait akarom elhívni,, valószínű nem is fogom, hacsak nem ragaszkodik hozzá. Amúgy köszi az eddigieket!
2010. júl. 14. 12:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a sima "Lenne-e kedved eljönni valamikor ide-és-ide?" kérdés megfelel.

Ha nem akar semmiféleképpen veled találkozni/elmenni valahova, akkor ígyis-úgyis nemleges választ kapsz. Ha pedig el akar menni, akkor is mindegy, hogy hogyan kérded meg, mert el fog menni. ;)

Ja, és sztem barátokat ne hívjatok! :D

Sok sikert! :)

2010. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De a "lenne-e" kérdés maga után vont egy "ha"-t. Lenne kedvem mikor? Ha mitörténik?

Inkább úgy tedd fel a kérdést, h Van kedved eljönni? Vagy Szeretnél egyet fagyizni? :)

Persze, szerintem nem ezen múlik a válasza, de én az utóbbiakat részesítem előnyben :)

2010. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsót nem értem. /:)


- Lenne-e kedved eljönni velem hétfőn fagyizni?

- Igen, persze!


Hol van itt a "ha" és a feltétel...?

2010. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!