Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek bejön ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön ha valaki bringázik?

Figyelt kérdés

Az érdekelne , hogy bejön e nektek csajok ha valaki bringázik , én verseny szerűen csinálom 3 éve.

Képet is linkeltem , tavaly nyári versenyen készült Californiába.

[link]

20/f


2010. júl. 14. 00:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Valamelyik lánynak bejön, valamelyiknek semleges, és valamelyiknek nem tetszik. A felvágást viszont tényleg kevesebbnek jön be, bár te azt írtad nem vágsz fel vele, hiszen versenyszerűen csinálod.

Ezek szerint nem tudod hogyan gondolkodnak a lányok, de most már tudod, hogy ez a bringázás csak egy minimális tényező számukra, ettől még nem fognak rádugrani.


A 10:55-ös 21/L írását pedig nagyon csípem. :)

Na ő legalább jól megmondta a véleményét, remélem odafigyeltél rá kedves kérdező.


24/F

2010. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
42%
nem vagyok lány, de sztem a nők szívét inkább egy 5ös bömcsi vagy egy x-5ös hódítja meg, nem egy bringa :S
2010. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
utolsó te nagyon nagy lúzer vagy
2010. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
utolsó te meg csóró :DD
2010. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
61%

úristen "földkupacon" azért értékelhetnéd..

valakinek nem hobby hanem sokkal több

és forog.. mintha olyan egyszerű lenne -.-"

am meg összelehet kötni a kellemest a hasznossal.. te élvezed és ha ettől jobban felfigyelnek? azért ne flexeld szét a vázad..

2010. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

az akkor is csak egy földkupac, nem más

meg egy bicikli, amivel ugrál rajta

Kaliforniában értelmes dolgokat is lehet csinálni, nem csak ezt

persze én azt is leszarnám, ha 6 milliós motor lenne, mert egy érett férfiban mást keresek, nem az ilyen butaságokat

bár lehet csak az a baj velem, hogy nem vagyok 13 éves csitri

2010. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Falun:-)
2010. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

kinek mit takar az , hogy hasznos időtöltés , a kérdésem nem az volt , hogy te ezt értelmes sportnak találod -e vagy hasznos időtöltésnek , hanem , hogy felkelti -e az extrém bringázás a hölgyek figyelmét.

Egyébként attól , hogy neked ez jelentéktelen sport , attól még lehet hasznos , én pl ebből élek meg.

2010. júl. 15. 23:30
 19/32 anonim ***** válasza:

Én inkább egy mérnököt, orvost, jogászt, bankárt vagy más olyan férfit részesítek előnyben, aki az agyával keresi a pénzt.

Hobbiból nem baj, ha biciklizik, de hogy ez legyen a foglalkozása, erre tegye fel az életét és ezzel akarjon imponálni, az nekem nem vonzó.

Én az okos férfiakat szeretem, akik nem a testükből élnek.


Neked hasznos időtöltés a bicajozás, mert ebből élsz, a nőknek meg teljesen érdektelen 18 éves kor felett.

2010. júl. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
70%
jól jegyezzétek meg, a nőknek a belső érték számít: a bőrülés és a légkondi
2010. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!