Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek bejön ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön ha valaki bringázik?

Figyelt kérdés

Az érdekelne , hogy bejön e nektek csajok ha valaki bringázik , én verseny szerűen csinálom 3 éve.

Képet is linkeltem , tavaly nyári versenyen készült Californiába.

[link]

20/f


2010. júl. 14. 00:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
Én bírom a bringás srácokat, de ettől őket még nem tartom másnak mint a többi srácot. A dh a kedvencem. Vagány, extrém egy bringás sport és pont ez a jó benne. :) Már csak azért is tetszik ha egy srác bringázik, mert mozog és nem otthon kuksol állandóan.
2010. júl. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%
Ha a lányokra is jut időd a bringázás mellett, akkor nekik aztán édes mindegy, hogy mi a hobbyd.
2010. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
igazat adok a második válaszolónak, továbbá hozzátenném azt, hogy ha egy csajnak azért jössz be, mert bringázol, az valószínűleg 12 éven aluli, vagy nagyon szerencsétlen éretlen kis csitri.
2010. júl. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Pont nem érdekel, hogy mit csinál a srác, ha éppen ő jön be nekem. De az bringázásnál értelmesebb időtöltést is el tudok képzelni. Az olyan gyerekes. Pörög a levegőben, ugrat nagyokat... na és? Ettől nem különleges. Ahogy egy BMW indítókulcstól se lenne az.

Tudom, hogy az ilyen extrém sportok meg a motorsportok is bejönnek a többi lánynak, de én mást keresek egy férfiban.


21/L

2010. júl. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
61%

Nem igazán érdekel mit csinál, ha kerózik legyen, legalább nem otthon ül mindig. Csak legyen ideje rám

17L

2010. júl. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

nem különösebben. vagyis nekem 8. de amit biztosan tok, h nem jön be, az ha a srác azért csinálja amit csinál h imponáljon a lányoknak. most magadnak csinálod vagy azért h felvághass vele? mert vagy egyik vagy másik. és ha egyáltalán kicsit sem lenne szándékodban felvágni vele, akkor most nem lenne itt ez a kérdés. szóval már nem jönnél be.

20L

2010. júl. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolónál a pont!

Aki csak azért bicajozik, gitározik, gyúr vagy bármi mást csinál, hogy tetszen másoknak, hogy legyen benne valami érdekes, mert amúgy egy senki, az a legszánalmasabb.


A kép akár Tiszaszétszaromban is készülhetett volna, nem tudom miért fontos, hogy egy californiai földkupacon biciklizel éppen. Csak nem imponálni akarsz? Nem jön be.


21/L

2010. júl. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
57%
amire a csajok buknak a deszka és a bmx ;) sztem nagyon jó ha bringázol :) bírom a vagány pasikat :)
2010. júl. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
nem azért bringázok , hogy imponáljak vele , akkor eleve nem verseny szinten csinálnám :D a kérdésem szerintem egyszerű volt .. csak kiváncsi voltam rá , hogy a csajok mennyire találják ezt érdekes sportnak
2010. júl. 14. 07:27
 10/32 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdekes sport, és semmi vonzó, vagány nincs benne a számomra. Aki ilyenekkel tölti az idejét, az számomra nem érdekes ember.


21/L

2010. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!