Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elszalasztottam az utolsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszalasztottam az utolsó lehetőséget is?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok (most leszek majd 11.-es és 17 éves) és idén ballagott el az iskolánkból egy fiú 12.-es (19 éves) és már ebben az utolsó évben mindig láttam hogy néz, előreengedett mindig az ajtónál ha épp együtt mentünk be a kapun, és mindig mosolygott, évzárón is végig engem nézett, annyira helyes... de most hogy elballagot,azóta csak tegnap láttam először, és félek, hogy többször már nem lesz rá alkalmam.hozzáteszem, tegnap standon "találkoztunk" szal ő a haverjaival volt, én a barátnőimmel, ottis folyton bámult, és mosolygott, de nem jött oda hozzám, talán azért mert engem, és őt is társaság vette körül? nem tudom mit tegyek, van ilyen társasági honlapokon (iwiw,facebook) regisztrálva, de nekem nem nagyon jön be ez a netes ismerkedés, jobban szeretem élőben. mit tegyek? menjek el arra a strandra máskor is? állítólag nagyon sokat jár oda a haverjaival, barátnőim szinte minden 2.-3. nap látják ott. a kérdésem az lenne, hogy odamenjek hozzá? vagy várjam meg amíg ő jön oda? nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, viszont nem is tudok már sokáig várni. léccy adjatok tanácsot!
2010. júl. 13. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

szia.

Azt ajánlom menj el te is a barátnőiddel, ha látják ott sokszor, és menj oda hozzá, ha ennyire tyutyimutyi, hogy nem mer.

Ha ér neked valamit a fiú, akkor kezdeményezz ha már ő nem képes rá.

Ha minden kötél szakad a netes ismerkedés szerintem tökéletes, mert naponta tudnál vele beszélni, és találkozgathatnátok.

Sok sikert, és a következő válaszoló leszopott...:S

2010. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj sokat a strandra!:)És mosolyogj vissza.Valószínű,hogy a társaság miatt nem megy oda hozzád.Néha menj el egyedül egy jégkrémért,vagy menj egy másik medencéhez egyedül.Jó,persze ne órákra,csak hogy legyen lehetőség.Lehet,hogy egy idő után ő keres meg iwiwen,facebookon.Ha nem teszi meg egy idő után,jelöld be.De ne írj neki,csak jelöld be.Hátha arra lép valamit...
2010. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Utolsó lehetőséég??

Attól még hogy nem jártok egy suliba még van rá esély hogy legyen valami.:)De ha máshogy nem is megy miért ne vehetnéd fel mondjuk msn-re?...nem kell hogy ott ismerkedjetek meg... esetleg megbeszélnétek egy találkát aztán ha van valami majd többet.és ez ugyis kialakul..sikert:)

2010. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!