Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után mutatjátok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutatjátok be szüleiteknek? (18-20 éves korosztály)

Figyelt kérdés
18-20 évesen, ha már egyetemisták vagytok de még otthon laktok a szüleiteknél, a kapcsolat megkezdése után mennyi idővel viszitek haza a párotokat a szülői házba, mikor mutatjátok be szüleiteknek, és mikor aludtok egymásnál (nem szexre gondolok feltétlenül, csak ottalvásra) először? (úgy hogy a szülők is otthon vannak)
2010. júl. 13. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem pontos időhöz köthető. Akkor érdemes bemutatni a párodat, ha a kapcsolat már elég stabil és komoly, egy szülő se szeret kéthetente más fiút/lányt látni a gyereke mellett.
2010. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyen korban a hónap...talán...de van akinél elég két hét is. Az ottalvás viszont tuti egy hónap...hogy a szülők is lássák nem olyan linkek vagytok h egy hét után hazahoztok valakit.
2010. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha este hazaviszem, es reggel netan talalkoznak, altalaban bemutatkoznak egymasnak:D
2010. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi június közepén lettünk félévesek, de az is igaz, hogy májusig nem itthon laktam. Június elején hoztam haza először. Június végén itt aludt. De már az első találkozáskor mondta anyám: És.. miért nem mész holnap reggel haza?:D
2010. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én első látogatáskor (azelőtt egy hónappal ismertem meg a barátnőmet) már ott is aludtam a lánynál, a szülei házában.

Volt szex, meg minden, közös reggeli, vacsora.

Pedig egy elég szigorú vallásos családról van szó, de ha kész tények elé állítják a szülőket, akkor nem nagyon tudnak mit tenni.

2010. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!