Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon rá fog jönni h az első?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon rá fog jönni h az első?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h már majdnem összejöttem valakivel találkoztunk is már és kb 1 hétig mind telefonon beszéltünk.Ő ugy tudja h már volt barátom de ez nem teljesen igaz mert csak futó kalandok voltak ahol még a csók-ig se jutottunk.Az első találkozásnál már szerette volna de nem hagytam azon az elven h ne tünjek könnyű prédának de holnap megint találkozunk és biztosra veszem h ez uttal meg fog esni mert már mondott olyasmit ami ezt igazolná.És félek h rájön h nagyon is kezdő vagyok....valakivel esett e már meg ilyesmi?És az olvastam valahol h az első csóknal a lányokban megformálodik az h lefekszik e majd a sráccal vagy nem, ez lehet igaz? 15/L
2010. júl. 12. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

15 évesen, a 2. találkozáskor ... én a helyedben nem tenném, mert nagyon rossz élmény is lehet. ne hagyd magad sürgetni


hogy a kérdésedre is válaszoljak: naná, hogy rá fog jönni, amikor átszakítja a szűzhártyát, az fáj, és feltétlen refex, hogy összerándulsz, nem tudsz úgy tenni, mintha mi se történt volna, plussz állítólg a fiúk is éreznek közben "valamit"



ne érts félre, h a amgfelelő korban, a megfelelő fival veszíted el, csodálatos élmény, de letagadni nem lehet :)

2010. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
meg részben azért nem engedtem először mert tekintve a korát nem akarom h elbizza magat h ha az első alkalommal megcsókolt olyan könnyen majd ágyba is visz mert 19 éves...
2010. júl. 12. 21:50
 13/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok


ha van köztetek érzelmi kapocs, simán kibír még egy kis időt, sőt a végén jobban is fog értékelni, biztos te s olvasod, ahogy ugyanitt leribizik a fiúk azokat a lányokat, akik hamar kaphatók...


amúgy tudom, miről beszélek, én is eljátszottam a gondolattal, hoyg nem szólok előre, hogy ő lesz az első. :)végül nem tettem és nagyon bölcs döntés volt, mert mindkettőnket kellemetlen helyzetbe hoztam volna, ha ott és akkor derül ki. na, akkor veszett volna el a bizalom...

2010. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam meg a fiúnak, és nem vette észre. Késobb elmondtam neki, hogy vele csókolóztam eloszor és nem akarta elhinni.

A lényeg, hogy ne akard kiverni a fogait kozben és ne legyen täl sok nyál a szádban. Ne aggódj, menni fog :)

2010. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

szia, kettővel ezelőtti vagyok, az utolsó választ olvasva úgy tűnik, hogy valószínűleg félreértés van kettőnk között :)


te az első csókról beszélsz én meg az első szeretkezésről :). nem, nem kell nagydobra verned, hogy még sosem csókolóztál, ha ügyesen egymásra hangolódtok, érezni fogod, hogy csináld. nincs olyan, amiből egy srác biztosan tudhatná, hogy te még sosem csókolóztál ;)

2010. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ és a biztatást,tényleg nem volt olyan nagy dolog mert nem jött rá semmire, még kérdezte h tanultam ilyen jól csókolni :)).

És kevdes utolsó válaszoló tényleg volt egy kis félreértés de semmi baj ennyivel is okosabb lettem:D

2010. júl. 17. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!