Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon rá fog jönni h az első?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon rá fog jönni h az első?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h már majdnem összejöttem valakivel találkoztunk is már és kb 1 hétig mind telefonon beszéltünk.Ő ugy tudja h már volt barátom de ez nem teljesen igaz mert csak futó kalandok voltak ahol még a csók-ig se jutottunk.Az első találkozásnál már szerette volna de nem hagytam azon az elven h ne tünjek könnyű prédának de holnap megint találkozunk és biztosra veszem h ez uttal meg fog esni mert már mondott olyasmit ami ezt igazolná.És félek h rájön h nagyon is kezdő vagyok....valakivel esett e már meg ilyesmi?És az olvastam valahol h az első csóknal a lányokban megformálodik az h lefekszik e majd a sráccal vagy nem, ez lehet igaz? 15/L
2010. júl. 12. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Az lenne a gáz,ha 15 évesen már a századik lenne.... Gondolkodj el ezen.
2010. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

valószínűleg rájön.de ne aggódj..ez természetes.idővel belejössz:)

amugy van hogy nemjön rá..ez mi nem tudhatjuk még nem csókolóztunk veled:p

2010. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
velem már előfordult.nagyon kellemetlen volt mert nem akartam megcsókolni,megkérdezte,h mi a baj,és én megmondtam neki.neked is ezt tanácsolom nekem se lett se lett semmi bajom,sőt megvárta,míg én kezdeményezek
2010. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha rájön?Örülni fog.
2010. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek.
2010. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

fú :S én is ebbe a helyzetbe vtam :S

aztán beparáztam és rá se mertem nézni :S..

2010. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
örülni fog, h neki adod az elsőt;)
2010. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de attol félek inkabb h nem fog többet bizni bennem mert úgymond hazudtam h volt már valakim.
2010. júl. 12. 21:46
 9/16 anonim ***** válasza:

15 évesen még nem csokolóztál??? AZ jó.... Ne add magad oda akárkinek könnyen!!!


Én nagyon örülnék egy ilyen lánynak mint te...


19/F

2010. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kedves ....kicsit cikinek is érzem ebben a rohano világban de mégis megegyezik a gondolkodásommal ...
2010. júl. 12. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!