Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, a vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, a vékony férfiak általában a "kerekebb", nőiesebb lányokat preferálják? Gyakran látok vékony fiúkat nem éppen modell alkatú leányzókkal.

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen vékony férfiak, de egyáltalán nem törvényszerű. Az ízlés teljesen egyéni.
2019. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Vagy vékonyként csak az ilyen alkatú lányoknál rúghatnak labdába.
2019. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ennek nincs értelme. Én átlagos testalkatú vagyok, van is nincs is rajtam ez-az de összejönnék egy vékony, vagy átlagos vagy egy picikét husisabb lánnyal. Nincs közte összefüggés.
2019. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Van egy haverom aki nagyon vekony es egy mazsahusz malackat tart! Mondjuk az is igaz,hogy nagyon jobbra nincs eselye!
2019. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalom. A nagyobb palik, pedig a vékonyabb, kisebb lányokat részesítik előnybe. Itt akár igaz is lehet, hogy az ellentétek vonzzák egymást.
2019. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem én direkt figyelem, mert próbálom megfigyelni az egész társkeresés mechanikáját, na és ugyanolyan alkatú férfiakat látok mindenféle nővel, szemben csinos lányok szinte kizárólag ugyanolyan férfiakkal vannak, egyedül az a van rajta mit fogni de marha csinos lány féléket szoktam mackósabb, kövérebb férfiakkal látni (30 alatti korosztályról beszélek). Én amúgy vékony vagyok, legtöbbször szintén vékony lánynak jöttem be és fordítva is igaz, de van időszak amikor vonzanak a kerekebb nők, a kerekebb nők ha genetikailag olyanok akkor szélesebb csípőjük van, keskeny vállakkal ami nagyon nőies és ha így vékonyak tudnak lenni (karra, hasra, arcra, de fenékre, combra van mit fogni) az nagyon bejön.
2019. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akik írtak azoknak köszi, mind hasznos volt! Várom még ha lenne komment! Még annyit fűznék hozzá, de cáfoljatok ha nem igaz, de lehet az arc még talán fontosabb is, hogy szép legyen mint az alak, nem?
2019. aug. 12. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!