Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pécsen miért bunkók a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsen miért bunkók a nők?

Figyelt kérdés
föleg nyáron a 18-29 éves korosztály
2010. júl. 12. 19:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én is pécsi vagyok. Általában úgy mondom, hogy Pécsen :D

És valóban egyre több a plázacica meg azok a srácok akik rózsaszín felsőket hordanak (ezzel még nem lenne baj, ha nem úgy beszélnének mint a homoszexuálisak és nem ráznák magukat...). De véleményem szerint, ez nem helyhez kötött dolog...

2010. júl. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

azért mert te csak bunkókkal keveredtél össze nem kell egyből általánositani. nem vagyok pécsi, szóval nem ezért védem őket, csak utálom ha általánositanak.. elég szemét dolog.

nem mindegyik pécsi bunkó, de ha bunkóztak veled akkor LEHET hogy volt rá okuk. Persze nem azt mondom hogy jaj minden pécsi egy szent.. mindenhol vannak s.eggfejek.

(: Ha mosolyogsz a világra, az visszamosolyog Rád!

Próbálj meg pozitivan állni a dolgokhoz és ne úgy hogy jaj ez is biztos bunkó köcsög..

2010. júl. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én meg úgy mondom, hogy OMLÓSZ!
2010. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem csak Pécsen. A szabolcsi nők is azok.
2010. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Utolsó én is szabolcsi vagyok..a szabolcsi pasikról nem is beszélve:D..sajni tényleg tele van az ország alfa"hímekkel" akikről nem tudom megállapítani, hogy fiú esetleg lány...a csajok meg plázacicák..akik vihorásznak az utcán csapatokban rajzanak és közben eljátszák azt, hogy ők már micsoda NŐK és nekik 14 évesen már rettentően kielégítő sexuális életük van!
2010. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én pécsi nő voltam, az említett korosztály, de emlékeim szerint nem voltam bunkó, csak azokkal akik megérdemelték. Értem ez alatt a gusztustalanul nyomuló, udvariatlan, vagy éppen ápolatlan pasikat. egyébként tündér vagyok. :)
2010. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
jártam pécsem osztálykiránduláson:D 4 msn cimetszereztem qrvajo csajoktól szóval nemtudom hogyan próbálkozol de nem tul jól azt hiszem xD
2010. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
szerintem a pécsi fiatalság még viszonylag kulturált (az egyetemisták igényesebb része miatt) olyan városokhoz képest, ahol semmi igényes szórakozási lehetőség, se egyetem, se semmi. pl. tatabánya már tényleg egy bunkó hely. amúgy a taplóság sajnos országos jelenség.
2010. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
itt az egyik hozzászoló emlitette hogy az orosz,vagy ukrán csajok rendesek!én is így gondolom,kedvesek,szépek!a román csajok is rendesek!de itt nálunk tényleg ez megy,undoritó majmolás,főleg a nagyobb városokba!elvan szálva mindegyik,tisztelet a kivételnek,én 27 éves vagyok,de amikor én 17-18 voltam,sokkal kedevesebbek voltak a csajok és még beszélgetni is lehetett velük!nem ment a rongyrázás mint most,múltkor hallottam beszélgetni 2 csajt elöttem mentek az utcán,de az az eszme futattás,atya isten,azt hittem lemegyek hídba!egy szó van rájuk buták és beképzeltek!a 8. osztályba több esze volt annak idején a csajoknak,ezt komolyan mondom!
2010. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
én pesti vok nem rég jártam pécsen de én ott mindenkit szerelmesnek láttam mindneki nyalta falta egymást az utcán már majdnem kurtak komolyan:D szal nem tom a nem bunkó lányok szerelmesek biztosXDXD de pécsen jó pasik vannak:P kár h messze lakok pécstől:(
2010. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!