Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene tennem? Nem tudom

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Nem tudom

Figyelt kérdés
Mostlett vége majdnem 3éves kapcsolatomnak,baráti társoságban többször találkoztam egy sráccal akinek másfél éve van barátnője,elkezdtünk interneten beszélgetni elmondta hogy tetszem neki és legyen valami kettönk között,megmondtam neki hogy tiszteletben tartom hogy van barátnője szóval igy semmi nemlesz köztünk,viszont nekem eléggé tetszik ez a fiu.Háttér informáciokbol tudom hogy volt már rá alkalom hogy megcsalta a barátnőjét,viszont arra gondoltam ha csak a szexre hajtanna akkor nem irna ilyeneket és nem hajtana ennyire értem,nemértem mi tévő legyek
2010. júl. 12. 18:03
1 2
 1/13 Én wook ***** válasza:
legyetek eggyüt boldogok ,de mindig tudd ,hova járkál ;)
2010. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát igen csak a szexért én se hazudnék...
2010. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én beteges hazudozó vagyok :S És én sem hazudtam soha senkinek, a hozzád hasonló naív lányokat meg sajna nagyon könnyű megjátszani.
2010. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nemvagyok naiv,miota elkezdtem vele beszélgetni sejtem hogy csak sexet akar,csak most 1 hétig könyörögne msn cimért stb.ért ha sexelni akar,mert bárhol tlálna olyan lányt akivel nagyon könnyü sexelni ezét nemértem mit akar
2010. júl. 12. 18:11
 5/13 anonim ***** válasza:
utolsó honnan tudod hogy beteges hazudozó vagy ha nem is hazudtál még senkinek oO? vagy csak én értettem félre valamit:O?
2010. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

azért mert nem csak a szexre hajt hanem arra hogy veled szexeljen, nem érted? te egy jó kis menet lennél, egy trófea, amit élmény megszerezni. utánad persze lenne több trófea is.

tudod a vadászat, te vagy a vad aki kell neki, nem mást akar megkapni hanem pont téged.

2010. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg tőle személyesen, h szexet akar vagy megismerni téged.
2010. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ettőla választol féltem :(:Dnamind1 akkor haggyom a francba aztán szórakozzon mással
2010. júl. 12. 18:14
 9/13 A kérdező kommentje:
már megkérdeztem,de aztmondta hogy ő nem erre hajt mert egyszerűen tetszik neki amilyen vagyok, a felfogásom és ugy egészében minden!
2010. júl. 12. 18:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld már ki! Mi úgysem tudunk ebben segíteni! Mindenki a saját hibájából tanul. És még az is lehet hogy örök szerelem lesz belőle! Szóval ne nyávogj már annyit, hanem vágj bele! Mit veszthetsz????
2010. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!