Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szeretnék találkozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnék találkozni egy fiúval de? ->

Figyelt kérdés
De közösségi portálokon amik szerepelnek rólam képek azok magán véleményem szerint sokkal jobbak mint én magam személyesen, meg vannak külső szépséghibáim, na nem óriási bibircsók vagy hasonló :)) meg úgy gondolom senki sem tökéletes, de nem csak srácokkal vagyok így, ha havert, barátnőt ismerek meg interneten keresztül akkor is bennem van ez a félelem, hogy elítél vagy nem fogom neki tetszeni és emiatt koppint vagy kiröhög a hátam mögött akár barát akár pasi. Számotokra mi lenne visszautasító vagy taszító egy ilyen találkozáskor? Volt már rá példa? Hogy a képei nagyon jók és élőben meg volt pofára esés? Írjatok kort és nemet is, köszönöm.
2010. júl. 12. 16:08
 1/9 Én wook ***** válasza:

ez jó dolog.

találkozz vele ,nem fogja érdekelni ,hogy ,hogy nézel ki.

mert ő gondolom mikor megismert nem egyből a képet látta hanem a belsőt szal

találkozz ve ;)

2010. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amúgy nálam már volt ilyen.. Egyik haveromon keresztül ismertem meg egy pasit, felvett msn-re... Tök jól eldumáltunk és megbeszéltük, hogy találkozunk is. Aztán amikor odaértem, elkezdtem várni rá... azt hittem késik. Hát majdnem, mert ott állt mellettem. Húú egy kicsit gáz volt. :DD De komolyan mondom, nem ismertem meg, csak feltűnően néztem, hogy ő-e az, mert szinte csak ő várt ott. Ettől függetlenül elvoltunk, nagyon jófej volt élőben is... viszont nem úgy nézett ki, mint a képeken. De azóta is haverok vagyunk... :)

Nagyon nagy a különbség? Camozz vele, az nem hazudik annyit, mint egy jól beállított kép. :DD De szerintem is találkozz vele, nyugi nem lesz baj. :)

16/L

2010. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mi lenne, hogy ha előbb kameráznátok msnen?

akkor lát "élőben" és nem lehet nagy a pofáraesés.

véleményem szerint élőben egyáltalán semmi baj sincs veled, csak kevés az önbizalmad :)

18/L

2010. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ami elrettentene :

-Ápolatlan (büdös , össze-vissza áll a haja , nagy koszos -körmök, sárga gusztustalanul álló fogak stb.)

-meg ha hazudott kinézetét illetően , mondjuk azt mondja hogy telt testalkatú , de köben meg egy csontkollekció(vagy fordítva is igaz , érted a lényeget)

1-2 bőrhiba(pattanás mondjuk) meg nem számít semmt , az bárkin előfordulhat , és lehet is kezelni.

2010. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

lehet h pont tetszeni fognak neki a szépséghibáid. vagy esetleg beszélj vele erről.hm?

talizz vele mindenképp!

sok sikert.

2010. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok :) Köszi a válaszokat!
2010. júl. 12. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer én is elmentem randizni egy közösségi oldalon megismert sráccal. Nagyon jóképű volt a képei alapján. Később élőben sem az arcával volt gond... vézna volt (fiú létére lehetett kb 50kg a 175cm magasságához) és nagyon görbe volt a háta (akár egy öregembernek, pedig csak 18 éves volt) . A találkozás után megértettem,hogy miért csak az arcáról töltött fel képeket.
2010. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem egyszer olyan volt hogy küldött magáról képet ami fel votl világosítva, úgyhogy a bőre hófehérnek látszott a képen, így szépnek tűnt, meg jó szögben is lett elkapva.. élőben mikor megláttam teljesen ledermedtem.. a bőre ápolatlan volt, és a feje is fura volt
2010. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
utolsó vagyok 17/F
2010. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!