Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg 1 lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg 1 lánynak hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
az van h kb 2 éve szerelmes vagyok belé, csak én nemtudom h ezt hkell csinálni (szégyen/nem szégyen ez van:S). nekem még 1 csajom sem volt neki meg már vagy 3-4 (több mint 4 hónapos) kapcsolata. nagyon jóban vagyunk, de ilyen dolgokról nemnagyon szoktunk beszélget.:/
2010. júl. 12. 00:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nem szégyellem csak olyan irritáló is tud lenni néha, hogy a haverjaim nagy része pl már nem is szűz nekem meg még bnőm sem volt. végülis nem idegesítő meg semmi csak fura :S:)
2010. júl. 12. 00:42
 12/19 anonim ***** válasza:

"Tegyél célzásokat, hogy ha szóba jön vmi olyasmi, hogy ha elköltözne/meghalna, nagyon hiányozna stb. Nekem ilyen jeleket szoktak kükdözgetni... :) "

Valahogy így:

-Hát, tudod, ha holnap elütne téged a 7-es busz akkor hiányoznál.

XD

Amugy az előzők már leírták a lényeget, azt pedig ne érezd furának, hogy még nem volt barátnőd, ha későn érsz, akkor később égsz ki :)

2010. júl. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

hát ez a meghalna dolog eléggé morbid XD

amúgy azon filóztam egész éjjel h mikor/hol vagy pedig úgy ahogy a sors hozza? nemtom majd elválik és am köszi a segítségeket:):D

2010. júl. 12. 03:49
 14/19 anonim ***** válasza:
teccő genya.. vagy valami ilyesmi xDD : D
2010. júl. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én hazakísértem egyszer egy csajt és úgy. Hát szinte dadogva mondtam ki és 1000-el ment a szivem. A lány válasza sajnos Nem volt :(...azóta nem igen volt kedvem ilyent csinálni.

Habár most lehet hogy megint lesz egy ilyen, csak nehogy azis ekkora pofára esés legyen :)

2010. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok : 15/F
2010. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

az van h unokatesóm is pont így járt :S

sajnos ilyen szarféle az élet XD

2010. júl. 12. 13:58
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem tanács, csak egy kis bátorítás: az én szüleim gimiben végig a legjobb barátok voltak, aztán édesapám beleszeretett édesanyámba. Beletelt fél évbe mire megszerezte de most már több mint 20 éve házasok ;-)
2010. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

hát :D:D:D érdekes

nemtom h nekem is lenne-e ekkora mákom:d

2010. júl. 12. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!