Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg 1 lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg 1 lánynak hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
az van h kb 2 éve szerelmes vagyok belé, csak én nemtudom h ezt hkell csinálni (szégyen/nem szégyen ez van:S). nekem még 1 csajom sem volt neki meg már vagy 3-4 (több mint 4 hónapos) kapcsolata. nagyon jóban vagyunk, de ilyen dolgokról nemnagyon szoktunk beszélget.:/
2010. júl. 12. 00:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
17éves vagyok
2010. júl. 12. 00:18
 2/19 anonim ***** válasza:
Lassan közelíts hozzá,sokat bókolj,érezze hogy bejössz neki.Vagy egyből mond meg neki hogy már régóta szereted,de soha nem merted elmondani...meg mittomén..:/:D sokszerencsét(yn) :)
2010. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem először küldj neki jeleket, amiből követketethet erre, várd a a reakcióját, aztán monnd el neki, mit is érzel. Ha már bevallod, egyenesen mondd meg, hogy tetszik, ne köntörfalazz.
2010. júl. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Jah, igen, sok sikert! ^^
2010. júl. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
óó, aranyos vagy nagyon :) hát jelezd neki, hogy tetszik, sőt, szerelmes vagy belé. hívd el valahova. legyél bátor, lehet, hogy először visszautasít, de később még simán beadhatja a derekát. legyél vele nagyon kedves, beszélgessetek, stb, DE ne tűnj túl nyálasnak, azt nem bírják a csajok. Maradj meg azért "igazi férfi" :) sok sikert! 15L
2010. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

valahogy ékelj bele a beszélgetésekbe egy-egy célzást (msnen könnyebb), biztos hogy veszi az adást :) Dicsérd meg néha a fülbevalóját vagy valamit, engedd előre az ajtóban, legyél vele figyelmes.. de ne vidd túlzásba, mert az már nyáladzásba mehet át :D


aztán ha látod hogy örül a figyelmességednek, akkor mondd el neki, hogy régóta figyeled, észrevettél egy-két szokását (hajcsvargatás, lábrázás stb.) :D Tuti értékeli, hogy figyelsz rá. Tegyél célzásokat, hogy ha szóba jön vmi olyasmi, hogy ha elköltözne/meghalna, nagyon hiányozna stb. Nekem ilyen jeleket szoktak kükdözgetni... :)


Aztán ha szóba jön a pasitéma (pl ártatlanul kérdezd meg hogy épp van e neki, vaaaagy... :


Te: -Hmmm, néha nem értem a nőket.. Te nem szoktál így érezni a fiúkkal kapcsolatban?

aztán valahogy tereld rá a témát arra, hogy te is szabad vagy és puhatolózz, hogy ő hogy van ezzel...)


aztán mondd, hogy neked van választottad, de nem tudod, mit szólna ha tudná (ebből tuti levágja, de adni fogja az ártatlant)... stb stb :D


majd lesz valahogy. Ha gondolod, közvetíts még, segítek később is, ha tudok :)

2010. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

hát köszönöm szépen :D

nem fog könnyen menni de megpróbálom:D:D

2010. júl. 12. 00:26
 8/19 anonim ***** válasza:
Az előttem lévők leírták a lényeget.Én csak annyit akarok hozzáfűzni hogy ez egyáltalán nem szégyen!Sokan vannak még így,hidd el.Legyél laza,ne vedd túl komolyan a dolgot,ugrasd,viccelődj vele,én nem mondanám hogy szeretem meg hogy tetszik,inkább érzékeltesd.Próbáld a belső tulajdonságait dicsérni.
2010. júl. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hmmm tényleg ez eddig a legjobb "tanács" köszönöm:)
2010. júl. 12. 00:33
 10/19 anonim ***** válasza:
ja amúgy szerintem se ciki egyáltalán, sőt... nekem kifejezetten azok a fiúk tetszenek, akik nem ilyen nagydumás csajozósak és nem jönnek össze minden kis ribivel. úgyhogy ne szégyelld egyáltalán, hogy nem volt még barátnőd! :) 17L
2010. júl. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!