Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti is éreztek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti is éreztek így?

Figyelt kérdés
17f vagyok, már vagy 1 éve nincs barátnőm, és mostmár nagyon kész vagyok, és már nagyon vágyom arra hogy valakit igazán szerethessek, akivel ellehet menni moziba ...stb. Volt pár futókalad, se semmi extra, nem én akartam azt sem. Duanújváros környéki vagyok, itt nics sok program, csajozni nem igen lehet uszin kívül.
2010. júl. 11. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, olykor ébredek ilyesfajta gondolatokkal...de előbb-utóbb úgyis lesz valaki. L.
2010. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze hogy van, ezért menekülök az egyéjszakásokba
2010. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Persze és naon rossz érzés mert vmikor naon jol esne h vki átöleljen szeressen...De átalában 1 éjszakára kellenék a pasiknak de én nem olyan vagyok meg aki bejön nekem én annak nem.Akiknek meg én jövök be azok meg nekem nem vagy egyedül 16/L
2010. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha gondolod írj privit
2010. júl. 12. 00:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég sokszor, főleg mostanában.
2010. júl. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
10-én megyek dújvba barátnőmmel, ha akarsz talizhatunk;)
2010. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hűha.. velem is sokszor volt ez:S Amikor nincsen senkim, akkor nagyon várom, hogy legyen valakim. Akit szerethetek,ölelhetek ..stb:) De amikor meg van valakim, akkor meg eszembe jut az, hogy jól esne egy kis szabadság is.. :S nem értem :)

Neked meg kérdező: Menj olyan helyre ahol sok a csaj, és ismerkedj bátran:) vedd fel a szemkontaktust és próbáld leszólítani és flörtölni vele ;) nekünk csajoknak ez bejön:) sok sikert:) drukkolok;)

16L

2010. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg.. bocsi.. teljesen egyetértek a 00:13 válaszadójával is. velem is hasonló a helyzet:S pedig nem vagyok csúnya:/ előző voltam:)
2010. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!