Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy sok csaj bámul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok csaj bámul?

Figyelt kérdés

sok helyen, bevásárlóközpontban, buszon stb...

15/F


2010. júl. 11. 18:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Faszt! kiteszel napiszarra mint napipózer, Rajpóz, pózolj fasszal. XD
2010. júl. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
eszem ágába nincs idióta oldalakra regisztrálgatni, hogy téged feltehesselek, egy 16 éves LÁNY vagyok. ;) ne magadból indulj ki :DDD
2010. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki a csúnyább lányokat megvédi,attól kérdezem:A csúnya pasikat is megvéded?...
2010. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
mert szexi vagy
2010. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
meg, undorító dolog az is mikor a csúnyácska fiúkat hülyítik meg kihasználják meg szivatják. Egyébként szerintem undoritó dolog visszaélni vele hogy valaki gyengébb, csúnyább nálunk. Undorító dolog lánytól is fiútól is, és még mielőtt kitalálnátok nem vagyok bányarém , és nem is hazudok, tényleg undorítónak tartom.
2010. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

igen, ha egy lány csinálná ezt egy fiúval, azért mert nem az igényeinek megfelelő, aztis leugatnám.

mit képzel magáról? ő meg lehet hogy egy anorexiás ribi anus mouth betegséggel...

szóval tökmindegy hogy egy pasi csinálja ezt egy csajjal, vagy egy csaj csinálja ezt egy pasival, mindkettő szemétség az én szememben, és az ilyen emberek azért csinálják amit csinálnak, mert élvezik, hogy szemétkedhetnek valakivel

2010. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
utolsónál a "pont". Egyetértek veled !
2010. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!