Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy sok csaj bámul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok csaj bámul?

Figyelt kérdés

sok helyen, bevásárlóközpontban, buszon stb...

15/F


2010. júl. 11. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
egóóóóóós vagy... lehet hogy csak a mögötted álló szexi pasit nézték.
2010. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Én azokat a lányokat szoktam akik csúnyák vagy dagik, és mindíg rájuk mosolygok majd elindulok felé, és amikor azt hinné h hozzászólok akkor nevetek, majd megyek a dolgomra. De sokszor a bnői útálnak engem, pedíg azok jó csajok :)
2010. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy fatükű vagy elöttem szóló.
2010. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

18:31


nem gondoltál arra hogy szemét vagy? azoknak a lányoknak is vannak érzései, a barátnői meg azért nem akarnak veled szóbaállni mert egy balhere vagy.

gondókozzá fostömlő!!!

2010. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
gerjednek a 15 éves kukidra.
2010. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%

Te is biztos csúnya vagy!! előző!!!!!!!!

De olyan jó meglátni a kicsi csúnya arcát XD

2010. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
18:31 kijárna neked egy büdös nagy pofon.Kis segg.ej. Te meg kérdező egy másik segg.ej vagy. Beképzelt kis p.cs a vasalt hajaddal meg csőgatyáddal. pfff
2010. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ezeket annyira utálom... ha az ember mond valamit amivel nem ért egyet akkor már egyből: biztos te is csúnya vagy.

hát képzeld nem vagyok csúnya, és ezt nem egoistaként mondom.

de ha nekem lenne ducibb barátnőm akivel így szemétkednek akkor beverném az orrát az illetőnek.

az előző pasimmal már előfordult hogy szemétkedett az egyik barátnőmmel... éshát...

jó akkor neked meg azt mondom hogy biztos egy kis szőke kékszemű, vasalt hajú, kis nyomi vagy hajlamokkal...

25/L

2010. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%

18:33!

"nem gondoltál arra hogy szemét vagy?"

Tudom h az vagyok, és ez így van jól, nem lehet mindenki cuki aranykedves nyalizós alak :D

"azoknak a lányoknak is vannak érzései,"

Hjaj éhesek :) Meg a csúnyáknak elhitetik h szépek mert mindíg jó csajokkal lógnak:D

"a barátnői meg azért nem akarnak veled szóbaállni mert egy balhere vagy."

Nem azért, hanem, mert nem mernek velem mutatkozni előtte, de félrevonulni mindeggyik eltud:D

2010. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
írj nekem privátba akkor, szeretnék rólad látni egy képet, lássam mire vered magad ennyire ..
2010. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!