Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én hívjam el vagy várjak amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hívjam el vagy várjak amíg kezdeményez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 16/f akit nagyon szeretek és legutóbb elhívott koncertjére:$.Elmentem megmondtam neki hogy nagyon tetszett és írta hogy legközelebb is nagyon örülne ha elmennék...bár jobb lenne ha tesóm nem jönne...Aztán számokat küldözget olyan címekkel mint pl: when i see you...és azt mondta hogy a cím és a szöveg a lényeg...:$illetve megkérdezte melyik szám tetszett a legjobban a koncertjükön éskb 1 hónap múlva átküldte nekem ezt akét számot, amit felvettek...fura volt hogy pont ezt a kettőt(bár lehet hogy csak nagyon egyezik az ízlésem a bandáéval...legalábbis BIZONYOS tagjaivalxD)

aztán...nemrég küldtem neki egy smst, hogy mindenről ő jut eszembe:$ annyit írt h majd msnen megbeszéljük...csakhogy msnen nem került szóba a dolog és én sem akartam felhozni...mindig nagyon kedves velem:)mostanában másképp beszélünk egymással...lehet hogy csak azért mert én szerelmes vagyok belé és nem azért mert esetleg ő is???és még egy kérdés...nagyon gáz elhívni valahova csak ketten...úgy barátilag...mert igazából élőbe ritkán találkozunk=/ de nagyon hiányzik..és msnen pedig nem az igazi egy beszélgetés=/Ráadásul mindig én írok rá:S viszont ha ráírok onnantól kezdve kérdezget ő is...sőt, inkább ő hozza a témákat:)tehát elég félős hogy mikor lesz mersze elmondani ha egyáltalán akar valamit...amugy is egy szerény srác:)

nagyon szépen köszönök minden értelmes választ:) 14/l


2010. júl. 11. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ide is csak értelmes válasz kell. :(

Hívd, el bár ha ezek után nem lép a srác akkor vmi gondok vannak vele. Elég egyértelmű jeleket adsz neki, hívd el vhova és csókold meg, ha akkor sem tesz semmit, akkor hagyd a fenébe, felejtsd el, mert tuti gyp-s.

2010. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gyps? boccs nem vágom az mi?:Shülye vagyok ilyenekhez:$ amm tudod mit? nekem irhatsz nem normális válaszokat;) de cs mert joo kedvem van:D
2010. júl. 11. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
kezdeményezz te ! fél vagy nem tudom... ha nem lépsz te akkor elfelejthetitek egymást, nem fog már úgy érezni irántad! legyen önbizalmad. jól nézel ki.. stb. biztos tetszel neki. az előző barátnőmmel ugyanez volt. egyikünk sem lépett. aztán túl késő volt már :/ :) 20F
2010. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!