Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Megtetszett egy csaj nagyon iwiwről, felvettem msnre ,beszélgettünk,de mindig letiltott, amikor fel vettem másik msnre,pedig még képet sem látott rólam...Nem tom mit csináljak,mert nem tom elfelejteni,ő jár az eszembe pedig járok bulizni meg ilyenek..

szerintetek mit csináljak, hogy közelebb kerüljek hozzá?


2010. júl. 11. 16:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
desz*rvagy simán kicsinálnám a szemetet:D
2010. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Julcsi94 válasza:

hát az elhiszem:)

sztem, ha raktál volna ki képet magadról akkor biztos érdeklődött volna:)

de télleg azis lehet h barátja van/volt és azért rázott le:S

2010. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Most elvileg van...

De mind1 én várok rá ha kell...:)

2010. júl. 18. 21:43
 14/18 Julcsi94 válasza:

hát, ha neked télleg kell az a lány akkor várj rá:)

de ha lerázott emg tiltott meg ilyenek akkor lehet nemkellene várni, mert nekem ebből az jött le, hogy nem akar téged vagyis nem szeretne veled kapcsolatba lépni...:S ez most lehet nemjó érzés, de sztem ígyvan:(

sztem felejtsd el őt és éld az életet:D lehet, hogy találsz egy 100szor szebb és 100szor aranyosabb lányt aki figyel majd rád és jól meglesztek:D én ezt tanácsolom neked női szemmel:)

2010. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszi:)de már elég rég óta próbáltam/próbálom elfelejteni, jártam mindenhova, meg ilyenek...és elég sok szép csaj rajong értem(bocs lehet eléggé ego-snak tűnt ez:S:D) de nem nagyon kötöttek le...
2010. júl. 18. 21:50
 16/18 Julcsi94 válasza:

huh, hát akkor nemtudom sajnos:S

és próbáltad már más csajjal?? akkor is ha nem nagyon érdekel??

2010. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Próbáltam ,már töb mindenkivel jártam hónapokig,de vhogy nincs kedvem hozzájuk...nemtom miért...

de azért még adok olyanoknak 1 esélyt akik kedvesek,hátha...:)

2010. júl. 18. 22:17
 18/18 Julcsi94 válasza:

háát jólteszed akk:D

hátha téll találsz mást aki szebb kedvesebb meg ilyenek:)

biztos fogsz!!:D

2010. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!