Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jot tesz a parkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jot tesz a parkapcsolatban egy kis szunet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem
2010. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a szünet mindig szakításhoz vezet.Mert ha szeretsz valakit akkor nem akarsz szünetet tartani.
2010. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
semmi esetre sem... persze mindig a kivétel erősiti a szabályt :D
2010. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

A válasz lehet mindkettő.. Igen is, meg nem is..

Mivel:

egy jo kapcsolatba nem kell szünet

HA viszont rossz a kapcsolat (még akkor is, ha te jonak érzed [tapasztaltam, van ilyen..]) akkor jot tesz a szünet, mert akkor az igaz, hogy egy szakításhoz vezet, de ha később visszatekintesz, akkor láthatod, hogy ez jot tett. :)

(Ezt is tapasztalatból mondtam, tehát bízz bennem. :) )

2010. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ. Ha több van a kapcsolatban, az a szünet alatt kiderül. Mert akk rájöttök h mennyire hiányoztok 1másnak :) Ellenben lehet h rájöttök, h mennyire nem, és akk felesleges is lenne folytatni... Tehát sztem felszínre hozza azt, h valójában hol is tartotok.
2010. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat....
2010. júl. 14. 12:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok esetben igen. Rájön minkét fél, hogy milyen ha nincs vele a másik, és ezek után jobban értékeli.
2010. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én most 2 hétig nem látom a barátnőmet és attól félek, hogy nehogy mikor újra találkozunk akkor azt mondja majd, hogy volt ideje gondolkodni és rájött, hogy nem szeret.

Még csak 2 hete járunk tehát nagyon az elején vagyunk és eddig szinte minden nap beszéltünk MSN-en vagy találkoztunk.

Nem jó az ilyen hosszú vagy ennél hosszabb szünet szerintem. Eléggé hiányzik.

2010. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!