Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert kell egy parkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell egy parkapcsolatban szunet?

Figyelt kérdés
A baratnom 36 en 34 es mar tavaly nyaron kert tolem szunetet,es most szinten egy honapot.Valyon miert?ertitek ti ezt?Miert kell egy szunet?Hisz o is mondta igerte nekem ha nem irok neki egy honapig nem hivom akkor folytatjuk.Ertitek ti ezt?Imadom ot es vissza akarom kapni barmennyire is faj amit most tezs velem.Mit szoltok a szunmet megerositi a kapcsolatot?Azt mondta mindig soha nem hagyna el,szeret engem.Most meg varatlanul megint szunetet kert.Ti kertetek mar valakitol szunetet es miert?mi lett a vege?
2009. aug. 18. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már kértem szünetet a barátomtól, persze nem 1 hónapot hanem 2-3 napot csak. Én a szünetet "arra használom", hogy egyedül vagyok, elvagyok itthon, esetleg csinálunk bnőimmel egy csajos napot, pasik nélkül, itthon elvagyok, dvd-zgetek, főzőcskézek, szüleimmel megyek ide-oda.

Általában szünetet akkor szoktak kérni, ha túl sokat vannak együtt a párok. (Nem házasságra, és együttélésre gondolok). Mi minden nap találkoztunk és ennek meg is lett az eredménye: Sok veszekedés. Aztán szépen lassan megkomolyodtunk, ő eljár már melózgatni, haverokkal, én is eljárok szüleimmel, bnőimmel ide-oda és nem vagyunk állandóan egymás nyakán. és persze ha nem talizunk 1-2-3 napot akkor édesebb a találkozás :)


Amúgy nálam a szünet NEM egyenlő azzal h se msnen, se telefonon ne beszéljünk...


Nincs más férfi a bnőd életében??

2009. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A szünet sosem jelent jót! Az vagy azt jelenti hogy bizonytalan,vagy más nő van a dologban,kitudja.De általában a bizonytalanság miatt van,talán nem tudja mit akar.De szerintem ne hagyd magad bolondítani.Egyszer kellesz egyszer nem?? Ezt ne hagyd! Irányítsd te a dolgokat. Azt nem mondta el miért kell szünet? Csak mondott okot?

Remélem segítettem.:)

2009. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést,javítok,más férfi a dologban. Félreírtam :S
2009. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kapcsolatban az egyik fél szünetet kér, akkor ott nagy gubanc van. Ha én valakit szeretek, akkor vele akarok lenni, és ha valami féle problémám van és megoldható, akkor együtt oldjuk meg. Ez csak így működhet. ha meg a barátnőivel szeretne lenni, akkor szól és kész, de azt meg nem szünetnek hívják egy kapcsolatban. Egy hónap az nagyon sok idő. Szerintem, ha még nem adott rá rendes választ, vagy még meg sem kérdezted, hogy ezt miért csinálja, akkor itt az ideje. Ez az én véleményem.


Nálam is előfordult már, hogy a barátom szünetet kért, én már akkor tudtam, hogy ez nem jó. És igazam is lett. Megcsalt. Remélem nálad nem ez a helyzet, iszonyat sokat szenvedtem miatta.

2009. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, ez nagyon furcsa dolog, hogy 1 hónapot nem is akar felőled tudni, se beszélni veled se semmi...nem érdekelné, hogy 1 hónapon keresztül mi történik veled..gondolkozz el...szeret e még téged egyáltalán, ha 1 hónapot kibír nélküled, úgy hogy nem tud róllad semmit...szerintem nem szeret, én annak idején két hetet adtam barátomnak, megtudtam hogy megcsalt amikor a két hét után újra összejöttünk és arra hivatkozott, hogy akkor nem voltunk 1ütt. Elküldtem a k*va anyjába.
2009. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11:52 vok az előző, azt elfelejtettem írni, hogy 21 éves vok és lány, amit leírtam az a kapcsolat két és fél évig tartott, remélem, hogy segítettem szia
2009. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!