Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni fél év után sem?

Figyelt kérdés
Tudom, biztos sok ehhez hasonló kérdés volt már de akkor leírom én is újra. Lassan fél éve hogy szakított velem a barátom, előtte 2 évig voltunk együtt. Azt mondta hogy már nem szerelmes belém. Nem is hibáztattam ezért, és nem is tudok rá haragudni, mert soha nem bántott meg, soha nem csalt meg, és meg is próbáltam elengedni, mert fontos nekem hogy boldog legyen, mert én őt szeretem a legjobban. De egyszerűen fél év után se tudom elfelejteni, nagyon sokat gondolok rá, és nagyon hiányzik is. Persze próbálom magam túltenni rajta, eljárok bulizni, barátnőimmel vagyok sokat, olvasok filmezek stb. Azóta volt már 2 srác is aki "bepróbálkozott" és ők is nagyon rendes és helyes fiúk, de egyszerűn nekem nem menne. Néha szoktunk beszélgetni a volt barátommal, és nekem mindig úgy tűnik hogy még ő is érez irántam valamit, és ez a legrosszabb. És neki sincs barátnője, nem is volt utánnam, és ahogy visszahallom a dolgait nem is csajozik. Mindig arra gondolok hogy lehet hogy neki most időre van szüksége hogy kiélje még magát. Mit kéne tennem?:S 23/L
2010. júl. 11. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet hogy tényleg csak időre van szüksége,de majd rájön ő magától hogy mit dobott el.ugy veszem észre te egy nagyon kedves lány vagy.próbálj vele beszélni hogy nem-e lehet újra kezdeni.remélem boldog leszel!

21L

2010. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!