Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
A párkapcsolat, amiben már jó ideje élek szép,romantikus,érzelmes, de nem normális.Két lány.Együtt.Mi boldogok vagyunk, de nagyon félünk attól, hogy, ha a szülein megtudnák ők nagyon boldogtalanok lennének, nagyon kiakadnának és eltiltanának egymástól minket, mert 10000% h ezt nem értenék meg.Mindketten tudjuk, hogy ez nem helyes és tisztában vagyunk vele, hogy mi lenne a helyes döntés.De én nem tudom elengedni, úgy érzem belehalnék, ha nem lennénk együtt,de ő pedig a félelmei miatt, annak ellenére, hogy szeret és akar szakítani akar,meg a titkolózás miatt.Azt akarja-annak ellenére,hogy tudja,hogy az úgy sem menne,-hogy barátok legyünk.Csak barátok.Ezt már próbáltuk.Nagyon nem ment.Hogyan adjak újra neki erőt,hogyan hozzam vissza az erős érzelmeket?
2010. júl. 11. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Fogadd el a döntését. Ami nem megy, nem kell erőltetni.
2010. júl. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha Ő mégsem akarja, akkor neked sem lenne szabad erőlködni. Tuti ez a leszbi kérdés? Fiúval voltál már? A kovetkező problémám nekem azzal van, hogy mindketten tudjuk mi lenne a helyes...Mi lenne a helyes, s miért?
2010. júl. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát az lenne a helyes szerintünk ha szakítanánk és barátok lennénk mert két lány közti kapcsolat nem normális és ezt mi is tudjuk, de szeretem és tudom hogy ő is szeret nem erőltetem, mert igazából úgy jöttünk össze hogy ő akarta, ő küzdött ezért.Szeretnénk mindketten folytatni, de hogyan erősítsem meg benne, hogy ne legyen annyira lelkiismeret fordulása vagy lyesmi
2010. júl. 11. 11:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen voltam már fiúval, alapból a fiúkhoz vonzódom ő az egyedüli lány az életemben más lányokat meg sem nézek meg semmi, de ő más...
2010. júl. 11. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!