Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nekünk jó lesz, vagy rossz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nekünk jó lesz, vagy rossz?

Figyelt kérdés

A Barátommal a második félévben jöttünk össze, és mivel egy suliba jártunk, de Ő 8.-os (volt), szünetekbe voltunk együtt ált, meg ugye kb suli után mindig, meg 7végén..szal mindennap. (elégnagyon szeretjük egymást..:D),de most hogy ő elmegy középsuliba, nem biztos, hogy mindennap tudom látni, és suliból is nagyon hiányozni fog. :(

De azt mondják, az nem tesz jót, ha egy suliba vagyunk, egésznap együtt, stb...

Megfogom majd szokni, hogy ritkábban lehetek vele? :(


2010. júl. 10. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod szokni, csak a konyhásnéniket kérd meg hogy ne reszelve adják oda neked a répát.
2010. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én eleinte nagyon keveset tudtam a barátommal lenni, mert suliidőben jöttünk össze, és mikor én hazaértem suliból, ő akkor indult dolgozni, és így majdnem mindig csak hétvégén tudtunk találkozni. Borzalmas volt.:( Nagyon nehezen bírtam, mert halálosan bele voltam (és még mindig, tehát vagyok) zúgva. Folyton csak rá gondoltam, és nem tudtam elterelni a gondolataimat semmivel. Nagyon nehezen bírtam. Aztán most, hogy elkezdődött a nyár, szinte mindig együtt vagyunk, éjjel-nappal, mindenhova együtt megyünk, mindent együtt csinálunk. Imádok vele lenni, de néha már soknak érzem. Most megint dolgoznia kell pár hétig, így megint csak hétvégenként találkozunk, de mostmár könnyebb elviselni, mert rájöttem, hogyha elfoglalom magam valami mással, akkor nem gondolok rá - csak híbe-hóba. Ilyenkor közös programot tervezek a barátaimmal, barátnőimmel, netezek, tévézek, zenét hallgatok, sétálok, sportolok, stb. A lényeg, hogy ne unatkozzak, mert akkor eszembe jut a barátom, és rossz kedvem lesz. Tehát ha el tudod magad foglalni suliidő alatt is (pl tanulással:P), akkor nem fog hiányozni, csak max néha.:) Meg fogod szokni, rá fogsz jönni, hogy hogyan csináld hogy ne hiányozzon.;) Nem lesz ebből gond...

17/L

2010. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!