Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 év korkülönbség nem sok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év korkülönbség nem sok? És az egyéb körülmények figyelembe vételével Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A problémám a következő:

Egy ideje észrevetettem, hogy érdeklek egy férfit. Szinte minden nap találkozunk, mivel lényegében a "kisfőnököm". Eleinte zavart ez a dolog, de egy pár napja megváltozott bennem valami. A probléma az, hogy majdnem 15 év van köztünk, élettársa van (akit abszolút nem szeret, csak a közös vagyon miatt nem olyan egyszerű a szétköltözés).

A dolgot nehezíti az is, hogy az élettárs nagyon "veszélyes" (azt nem írom, hogy pszichopata, mert azt hiszitek, túlzok, de amúgy szerintem ez lenne a legjobb szó rá), és engem ez visszafog.

A "kedves kollégának" van két kisgyereke is, nekem viszont még nincs, de mindenképpen szeretnék egy pár év múlva. Csak amíg én most 25 éves vagyok, addig ő majdnem 40.

Engem nem zavar a kora, sőt...korombeliekkel nagyon el sem tudom képzelni, hogy kapcsolatom legyen (előző kapcsolataimban is 8-9-10év korkülönbség volt), de ha belegondolok abba, hogy anyukám meg 45 éves, így már soknak tűnik, meg valószínűleg az ősök kiakadnának (mint általában mindenen amúgy, de ez már más téma:( )

Szóval teljesen tanácstalan vagyok! A csókon kívül nem történt még semmi, de néha azt veszem észre magamon, hogy azon gondolkodok, hogy "mi lenne, ha..." .

Ha tudtok valami okosat, kérlek írjátok le!

Köszönöm!


2010. júl. 10. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az érettebb uborkát szereted, ez van.
2010. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Osztálytársam 14 éves, és a barátja 25. És nagyon boldogok, úgy tervezik ha a lány betölti a 18 évet rögtön összeházasodnak :) nem sok, nem számít a kor. főleg nem a szerelemben.
2010. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Úgy "döntöttem", hogy sodródok... :) De egyre jobban bírom Őt! :)

Van bennem félelem, hogy mi lesz...de próbálok pozitív lenni!!!

2010. júl. 13. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!