Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 év korkülönbség nem sok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év korkülönbség nem sok? És az egyéb körülmények figyelembe vételével Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A problémám a következő:

Egy ideje észrevetettem, hogy érdeklek egy férfit. Szinte minden nap találkozunk, mivel lényegében a "kisfőnököm". Eleinte zavart ez a dolog, de egy pár napja megváltozott bennem valami. A probléma az, hogy majdnem 15 év van köztünk, élettársa van (akit abszolút nem szeret, csak a közös vagyon miatt nem olyan egyszerű a szétköltözés).

A dolgot nehezíti az is, hogy az élettárs nagyon "veszélyes" (azt nem írom, hogy pszichopata, mert azt hiszitek, túlzok, de amúgy szerintem ez lenne a legjobb szó rá), és engem ez visszafog.

A "kedves kollégának" van két kisgyereke is, nekem viszont még nincs, de mindenképpen szeretnék egy pár év múlva. Csak amíg én most 25 éves vagyok, addig ő majdnem 40.

Engem nem zavar a kora, sőt...korombeliekkel nagyon el sem tudom képzelni, hogy kapcsolatom legyen (előző kapcsolataimban is 8-9-10év korkülönbség volt), de ha belegondolok abba, hogy anyukám meg 45 éves, így már soknak tűnik, meg valószínűleg az ősök kiakadnának (mint általában mindenen amúgy, de ez már más téma:( )

Szóval teljesen tanácstalan vagyok! A csókon kívül nem történt még semmi, de néha azt veszem észre magamon, hogy azon gondolkodok, hogy "mi lenne, ha..." .

Ha tudtok valami okosat, kérlek írjátok le!

Köszönöm!


2010. júl. 10. 20:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
SOK.
2010. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Shock!
2010. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem a korkülönbség a legnagyobb probléma,hanem az élettárs,gyerekek...
2010. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! De esetleg megindokolnátok, hogy Ti miért látjátok így???
2010. júl. 10. 20:37
 5/13 A kérdező kommentje:
A gyerekek nem zavarnak!!! Sőt!!! Imádom őket! Éltem együtt olyan férfival, akinek volt gyereke, és én annyira élveztem, mikor a kissrác is itt volt! Az élettárssal meg már semmilyen kapcsolat nincs köztük, sztem már csak "lakótársak"...
2010. júl. 10. 20:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyi, attól mert a pasi azt mondja neked, hogy: "semmilyen kapcsolat nincs köztünk" az nem azt jelenti, hogy tényleg nincs. Végülis pasiból van ő is.
2010. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző vok. Sztem is sok kicsit.
2010. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerbusz!

Az esetünk majdnem ugyan az, csak az én emberemnek nincs gyereke az élettársától. Korkülönbségünk 16 év.

Kiválóan megvagyunk. Mivel én mindig is az idősebb pasik társaságát kerestem, és ő meg boldog, hogy fiatal barátnője van.


De amúgy is, ne érdekeljen, hogy mások mit ondolnak! Nem velük szeretnél lenni, hanem ezzel a pasival! Akkor mit érdekel mások véleménye???


Az egyéb dolgokat (jelenlegi család, gyerek, anyagiak...) majd megoldjátok, ha tényleg szeretitek egymást.


Ha meg nem jön össze, akkor mi van? Sok vesztenivalód nincs, próbáld ki, ha a lelkiismereted elbírja a családi hátteres dolgot.


Sok sikert!

2010. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, nem másznék bele egy kapcsolatba, hiszen már nincsenek együtt, csak egy lakásban élnek (és ezt nem csak mondja, nyílt titok). A gyerkőcök egy előző kapcsolatból vannak, de mint mondtam, nem zavarnak, mert imádom a gyerekeket. Csak ami "zavar" az az élettárs, no meg az, hogy én szeretnék gyereket, az ő véleményét nem tudom a témával kapcsolatban!!!

Kedves utolsó válaszoló, megkérdezhetem, hogy Ti hány évesek vagytok???

Köszönöm az eddigi válaszokat, de várok még!!! :)

2010. júl. 11. 18:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Mért nem jöttök össze néha egy szállodában egy éjszakára??? És akkor nincs mitől aggódni....
2010. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!