Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIUK! Zavart az ha a barátnoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Zavart az ha a barátnotok félt és hivogat mikor te odavagy a haverokkal sorozni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer rám csörög nem bánom, de ha már hívOGAT az eléggé kellemetlen:)
2010. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
igen
2010. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
há hiivogasson ha félt, én annyiszor mondom majd neki h nem kell és aludjon mááá. :P egybként sztem aranyos dolog ha hiivogat a bnőm mert félt. legalább tom h szeret mert félt
2010. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom engem nem zavar valahogy kell egy mértéket tartani, ha egész este hívogatna szakítanék, nem azért mert nem szeretem, de egy kapcsolat a bizalman alapszik és én hogyha elmegyek haverokkal mindig hívom, hogy jöjjön, ha nem jön akkor ez van nálunk az szokott lenni 2x felhív egyszer "Hogy érzitek magatok?" másodszor meg "jóéjt megyek aludni majd holnap talcsi..."
2010. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnap volt és holnap is megy a barátom sörözni. Lány is van ott, tegnap megharapta az egyik. Hadd szórakozzon, néha küldök neki egy sms-t, hogy gondolok ám rá, de nem zaklatom. Ő is tudja, hogy szeretem és én is tudom, hogy szeret.
2010. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
IGEN!
2010. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egy nem zavar,de a hivogatás zavar
2010. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem hivogat nincs telója xD

annya meg már unja h régen fél éjjelt át dumáltuk...persze az anyuka telefonjáról...És Ő hívott... xD

17/F

2010. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
örülnék neki :D 17F
2010. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
én fejeb rugdosnám ha sörözés közbe hívogatna persze ezt ő is tudja ezért nem mer hívni csak ha fontos.
2010. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!