Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

ma összejöttem egy fiúval aki 19

én 16 vagyok és soha nem volt még barátom...

amikor először megcsókolt, rögtön nyelvessel kezdte és nagyon rossz volt nulla tapasztalattal.. bár nem tudom, mert nem is emlékszem az elsőre annyira.. vagy csak még most is sokkol xD bár nem hiszem.

nagyon hosszan csókolt és nekem kezdett kellemetlen lenni ezért elhúztam fejem és a vállára döltem..

a többi csók után se volt bennem az a hűha dejó érzés...

többször adtam a nyakára puszit és elhúztam az egyik oldalról a hajam.. de nem esett le neki, hogy szeretném ha megcsókolna ott is... valahogy úgy érzem h csak csókolózni akar velem, de azért jól esne hogyha a hátam közepét is megsimogatná és a keze nem csak a derekamnál vagy az oldalamnál lenne..

és szerintetek az jó vagy rossz jel ha a siú csók közben megsimogat vagy máshova teszi a kezét.. talán kicsit közelebb húz... akkor élvezi, vagy csak próbálja évezetesebbé tenni, mert nem csókoltam jól.. nem tudom..:S


2010. júl. 10. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
én inkább visszamegyek a "SZŰZ?" témába. ott jobb a levegő.
2010. júl. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem téged el kell tiltani a gondolkodástól ... :)
2010. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Azért húz magához, hogy élvezze. Jól teszi, hagyjad csak, hagy csókoljon, ha jó neki akkor csinálja. :P
2010. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

lehet elkéne tiltani a gondolkodástól tényleg...


de nem lehet h csak folyton azért akar annyisszot megcsókolni, hogy ráérezzek?:s vagy nem tom, tudom hülye vagyok :/:/

2010. júl. 10. 00:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Béna vagy, mert nem mondtad, hogy milyen rossz neked, ezért ő nem is tudja, ezért folytatni fogja úgy, ahogy te nem élvezed. Gratulálok, ez aztán a kommunikáció!


Legközelebb beszélj vele. Beszélj!

2010. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem te voltál a délutáni gyürüs orálos csaj?
2010. júl. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ma összejöttél vele, és már csókolóztok? Grat. Megszeretni sem volt időtök egymást. A te bajodra a szerelem lenne a gyógyír, de az nemigen van jelen ha jól érzékelem, hisz a legalapvetőbb kommunikáció sem folyik köztetek.
2010. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mikor összejöttem a volt pasimmal, és megtörtént az első csók, ő is nyelvessel kezdte.. Csak nem vele jöttél össze véletlenül? :D:D:D


Amúgy meg hagyd, had barangoljon a keze, had húzzon közelebb. De ha úgy érzed túlzás a tapi, akkor állítsd le.


Meg minek kéne a legelső nap a nyakadat csókolgatnia ?


Ne foglalkozz azzal, hogy vajon jó e neki, ha folyton csókol, akkor csak nem azért csinálja, mert rossz.


Inkább csak élvezd.


Amúgy az előző válaszolónak valahol igaza van.. ha szerelmes vagy az illetőbe, akkor a csókolózás nem lehet nem élvezetes, és abba sem akarod hagyni..:)

2010. júl. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát ebben van valami...

köszi szépen a segítséget mindenkitől :)

2010. júl. 10. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!