Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak vele? Mást mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Mást mond és mást csinál.

Figyelt kérdés
Egy bulin összeismerkedtem egy nagyon aranyos fiúval. Táncoltunk, beszélgettünk, hülyéskedtünk és megcsókolt. Egész este csókolóztunk. Nagyon jól éreztük magunkat. Ám nem telt bele egy hét sem és kiderült, hogy van barátnője. Azóta is beszélek a fiúval és még mindig jár a lánnyal, bár azt mondja engem már jobban szeret nála, de mégis vele van. Nem értem, hogy most mit akar. Vagy csak hülyít?
2010. júl. 9. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele barátként sem, amíg nem döntötte el, kivel akar lenni.
2010. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja egyértelmű.
2010. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.Csak kényelmes így neki h két csajjal kavarhat...A csaj érdekében és a magadéban felejtsd el.
2010. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem hülyít és igazat mond,miszerint téged tényleg jobban szeret,de a fiúk nem nagyon szeretik feladni a biztos kapcsolatukat egy bizonytalanért.Szóval lehet,hogy már régóta együtt van a csajjal és honnan legyen biztos abban,hogy elhagyja a barátnőjét,összejön veled és te nem hagyod el két hét múlva?:S

Remélem érthető volt.

2010. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!