Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? (folytatás lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? (folytatás lent)

Figyelt kérdés
Két pasit szeretek egyszerre! Ez hogy lehet?Nem tudok dönteni köztük ... az egyikkel már jártam többször is és mindig valami miatt szakítottunk a másikkal meg még alig ismerjük egymást nem tudok dönteni! Segítsetek, normális válaszokat írjatok léccy!14/L
2010. júl. 9. 03:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nőj fel.Pasik ???? 14 évesek?1-2-vel több?Ezek nem pasik,gyerekek....
2010. júl. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ma 03:26

Ácsi...ki mondta, hogy 18 alatt vannak?:D ma már minden megtörténhet...:D:P


Ismerd meg a második fiút, ha nem szimpatikus, akkor hagyd mindkettőt.

2010. júl. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egyet értek sz előttem szólóhoz. Igen is gyerekek ezek még és te is vagy. Azt sem tudod, hogy milyen az igazi szerelem . Amikor meglátod és elszorul a torkodban dobbog a szíved a gyomrod görcsbe rándul, a szemeid kitágulnak /nem arra gondolok, hogy be vagy tépve/. Egész nap csak rágondolsz stb lehetne itt még folytatni.

Szerintem és ez a én véleményem, hogy próbáld ki az újat, mivel a régivel már jártál és nem volt jó, mert állandóan szakítottál. Az nem kivágass, hogy alig ismered. Ismerd meg jobban és utána válaszd, azt amit a szíved diktál.:)

2010. júl. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morcika83 ***** válasza:
Szerintem a másodikat válaszd, az elsővel mindig volt valami gond, nem?
2010. júl. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még ott a tojáshéj a fenekeden. nem értem, mi a fenéről maradnál le ha még nem pasiznál
2010. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!