Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem? Vissza tudnám csábítani?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottunk a barátommal, 3 évig voltunk együtt. Az ok végülis az volt, hogy ő még tombolni akar, nem akar még eljegyzést meg hasonlót.


Most összejött egy csajjal, a ,kapcsolatuk' nagy részét a szex és a bulizás,piálás teszi ki. Nem láttam még őket úgy együtt lenni, hogy ne lettek volna részegek.

A szakítás óta többször mondta a szemembe , hogy szeretlek, ölelgetett stb.

Hétvégén a közös barátainkkal voltunk bulizni, csak velem foglalkozott, birizgált, sokat beszélgettünk mindenről.


Úgy tűnt, mintha várta volna már azt, hogy elmondhassa, hogy mi történt vele az elmúlt hetekben, lelkesen mesélt.


Mit tegyek? Vajon lehet még esélyem nála?

Tudom, hogy a férfiak be tudnak pánikolni, ha több évig egy lánnyal vannak, ha közben látják, hogy a haverok meg hány csajjal kavartak közben.

Az elmúlt pár hónapban sokat idegeskedtem, 2 suliba jártam egyszerre, vizsgaidőszak volt az egyikben a másikban meg záróvizsgák. Örültem ha hazaértem albérletbe, és pihenhettem. Az elmúlt pár hónapban keveset voltunk bulizni, mondjuk hetente egyszer, és ez neki kevés volt úgylátszik.


Most gondolom élvezi, hogy bulizhat meg piálhat szabadon, hiszen a csaj is ilyen. A lány könnyűvérű, rossz híre van, iszik, füvezik stb. Minden barátját csalta. Hetekre eltűnik stb...Most is épp kocsmázik a votl barátommal..



Köszönöm, hogy végigolvastad, és válaszolsz:)


2010. júl. 8. 21:54
 1/6 Apollo93 ***** válasza:

Ne ne. Te jobbat érdemelsz :)

F

2010. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt igy nehéz megmondani, mert nem tudni hogy viselkedett azelött. De szreintem ne akard vissza kapni. Lehet h csak az hiányzik neki h beszélgessen valakivel. Viszont ha csak úgy dobott ennyi év után, akkor meg legyen már büszkeséged. Tudom h szar. Bár mondjuk azt se értem h miért kéne egyből eljegyzés.
2010. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne próbáld visszacsábítani... Ha ő kérezkedik majd, akkor is gondolkozz el, hogy megéri-e visszafogadni!
2010. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még a szakítás előtt 10 perccel is teljesen úgy viselkedett,mint mindig. Aranyos volt kedves stb. Mikor találkoztunk máshogyan kezelt engem, mint a többi barátját, velem sokkal többet foglalkozott, egy pohárból ittunk, mindig mellém állt meg mellém ült le.
2010. júl. 8. 22:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg teljesen lerombolja magát, szürke lett az arca, kialvatlan és fáradt, barátait is hanyagolja, csaj teljesen ráakaszkodik mint egy pióca, megszabja neki, hogy kivel beszélhet kivel nem.
2010. júl. 8. 22:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez megint vicc kategóriás kérdés, számomra. Egy értelmes lánynak tűnsz az írásod alapján. Minek foglalkozol egy ilyen link alakkal? Bocs, de számomra ez felfoghatatlan. Te két iskolába jársz, ő meg orrba szájba bulizik, hát nagyon összeilletek... Az hülyeség, hogy a férfiak pánikolnak ha több évig vannak egy lánnyal, ha szeretem az illetőt akkor nem akarok mással lenni, és nem fogok "pánikolni" hogy most mi lesz, csak egy lánnyal vagyok évekig.....
2010. júl. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!