Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 év körkülönbség még nem sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év körkülönbség még nem sok?

Figyelt kérdés
F23,L17
2010. júl. 8. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel a korkülönbség, ha szeretitek egymást...
2010. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben szerintem nem...20 fölött 6 év már semmi.Viszont alatta sok.
2010. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelemben (hacsak nem valami extrém esetről van szó pl. 14 éves lány,28 éves pasi) nem a kor számít.A jelenlegi barátommal 14 év van köztünk,és remekül megvagyunk.Én most vagyok 21,ő 35 ,de közös az érdeklődési körünk,rengeteg közös témánk van,nagyon jól érezzük magunkat kettesben és társaságban egyaránt,úgyhogy nem érzem soknak ezt a 14 évet.Voltak pasijaim,akikkel egyidősek voltunk,mégsem értettük meg egymást.Szóval nem ez számít.Hajrá:)
2010. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Nem sok! Köztünk is 6 év van, 20L - 26F.

Először én is féltem a korkülönbségtől, sőt a szüleim is húzták a szájukat, de amikor szerelmes lettem, hidd el már nem azt néztem, hogy na most Ő hány éves... Egyáltalán nem érdekelt ez :)


A másik viszont; 1.5 évig volt egy barátom, vele 2 év korkülönbség volt, (Ő volt az idősebb). A kapcsolat egy ideig működött, körülbelül 1 évig, akkor is döcögősen. De első "nagy" szerelem volt, ki tudta, hogy működik ez... :) Aztán az utolsó fél év arról szólt, hogy én tepertem utána mert szerettem, viszont rá kellett jönnöm, hogy Ő fiatal ehhez a kapcsolathoz. Minden jobban érdekelte, mint én. Folyton a kifogásokkal jött, rám viszont soha nem maradt idő. Meg biztos volt abban, hogy én úgyse merem megtenni azt, hogy elhagyom. Aztán amikor eljutottunk oda, hogy már a sok "visszautasítástól", kifogásoktól, meg az "apró csalódásoktól" az én érzelmeim is alig pislákoltak, szakítottam vele.


Itt fordult meg a kocka, mert ekkor jött rá, hogy elrontotta, és gyerekesen viselkedett. Még utána fél évig próbálkozott, de ami egyszer elmúlt nem jön vissza csakúgy egyik napról a másikra :)


A mostani Párommal 2 éve vagyunk együtt, ilyen gondok nem jelentkeznek. Ő már elég érett hozzám :) Úgyhogy szerintem ez a 6 év néha az ember (kapcsolat) előnyére is válhat!


Üdv

2010. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 17 éves vagyok a barátnőm meg 25
2010. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!