Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak már, egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már, egyre rosszabb?

Figyelt kérdés
Szerelmes Vagyok. A baj az hogy akit szeretek nagyon messze van tőlem és legközelebb ősszel látom. Borzasztóan hiányzik, egyfolytában ő jár az eszemben, alig van étvágyam, alig iszok folyadékot, csak aludni bírok,az kikapcsol - legalább addig sem gondolok rá. Emellett a távolság tudata is kikészít, semmi hírem nincs róla és ez aggaszt. Csak az emlékei járnak a fejemben, és az hogy elbűvőlőnek kell lennem mire visszajön. Képtelen vagyok elterelni a gondolataimat róla, bármibe kezdek bele (film, könyv, bármi)nem tart sokáig. Elutazni el fogok, a barátaimmal is sok programba vagyunk, de ez sem az igazi. A kapcsolat még friss azért vagyok ennyire bezsongva. Előtte nem mutatom ki persze ennyire az érzelmeimet, visszafogottabb vagyok. Szerintetek mivel tudnám lekötni a gondolataimat, mit csináljak?
2010. júl. 8. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:

hol van? miért nincs róla semmi híred?? van telefon, internet.. ha hiányzik hívd fel csak úg beszélgetni (nem kell szerelmet vallani :)

de amúgy meg csak az segít ha elfoglalod magad, belekezdessz új dolgokba. eljársz sportolni.

2010. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!