Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, Segíts_etek, Melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, Segíts_etek, Melyiket szeretitek jobban? Többi lent

Figyelt kérdés
ha a csajnak van egy kis pocija.. és lehet vele gyurmázni és jó kispárnának is.; )(persze nem dagadt hasra gondoltam ami lefittyen a nadrágról hanem olyat ami nem is aza nagyon vékony hanem van rajta egy kis párnácska..) vagy ha lapos a hasa és semmit nem lehet rajta fogni csak a bőrt meg a csontot és szép lapos hasa van a csajnak?? melyik jobb??ŐSZINTÉÉÉÉN!!!
2010. júl. 8. 17:50
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
hát jah.. csak engem nagyon zavar meg a körülöttem lévő lányok véknyak.. azaz a barátnőim.. és ááh.. nemvagyok dagadt mert kajak a seggemse nagy.. meg narancsbőröm sincs sehol meg semmi.. csak a hasamon ez a két "hurka" nagyon idegesit és szégyenlem.. de felülésezek minden este.. mozgok táncolok is meg úszok is... a kajálásra is oda figyelek.. de semmi../: kajak megörjít
2010. júl. 8. 18:07
 12/30 haggyámán ***** válasza:
Ezt megfogalmazni nem lehet. Inkább csak eldönteni, hogy igen avagy sem. Egy nagyon kicsi oké, de való igaz, ha szeret a fiú, akkor úgy fog szeretni a hasaddal együtt.
2010. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
de a lapos has vonzooobb.. grrrrr..:@@@@@@@ : Dha behuzom full laposXD: D:P de most járjak ugy hogy folyton be van húzva?:$
2010. júl. 8. 18:21
 14/30 anonim ***** válasza:
a kis poci nagyon vonzó én szeretem
2010. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
vééégreeee :D hányéves vagy?: D (mm ucsó válaszolotolkérdem.;)
2010. júl. 8. 18:27
 16/30 anonim ***** válasza:
Azért nem tudsz lefogyni onnan, mert ilyen vagy. Genetikailag. Én is lány vagyok és nekem is van kicsi hasam. Én ha állok egyáltalán nem látszik, csak ha leülök... Akkor "buggyan" ki :D De én már kezdek megbarátkozni vele. :)
2010. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, nekem is van egy kis hasam, a barátom imádja. :) Ha neked is lesz barátod, ő is imádni fogja ;) Jó rajta aludni... :D
2010. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
én meg férfi vagyok, kis poci nyami és túl öreg vagyok
2010. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

jaaaj de jó hogy van ezaz oldal :D ad egy kis önbizalmat.. am meg nekem is csak akkor látszik ha ülök..grrr.. ha állok akkor lapos a hasam.. persze nem kőkemény.;D de ha leülök akkor meg fuuuuj :D két hurkaa. grrr..:D

és am köszi a válaszokat.:DLL remélem kifogom a világ legédesebb pasiai közül az egyiket és nemfogja zavarni a kis hurkám.;)

2010. júl. 8. 18:46
 20/30 anonim válasza:
A pasidnak úgyis imádni fog, akár van hasad akár nincs :) neki te leszel a legszebb csaj :)
2010. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!