Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, Segíts_etek, Melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, Segíts_etek, Melyiket szeretitek jobban? Többi lent

Figyelt kérdés
ha a csajnak van egy kis pocija.. és lehet vele gyurmázni és jó kispárnának is.; )(persze nem dagadt hasra gondoltam ami lefittyen a nadrágról hanem olyat ami nem is aza nagyon vékony hanem van rajta egy kis párnácska..) vagy ha lapos a hasa és semmit nem lehet rajta fogni csak a bőrt meg a csontot és szép lapos hasa van a csajnak?? melyik jobb??ŐSZINTÉÉÉÉN!!!
2010. júl. 8. 17:50
1 2 3
 1/30 anonim válasza:

A lapos has..

A párnás az nálam undorító.. fúj..

2010. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
Lapos has nálam is.... hát a másik se lehet rossz, csak nem nekem : P
2010. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

kérek indokot is. :D

és am egy kisfelesleg se fér el??/:

2010. júl. 8. 17:57
 4/30 anonim ***** válasza:
kis pocika, hmm puszilgatni való
2010. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Kép estleg? xd
2010. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Igaz én lány vagyok, de barátom imádja a kis pocimat:D (nem vagyok dagadt) szereti fogdosni meg puszilgatni plusz a fejét rátenni=) sztem, ahol már a csont kiáll nem nagyon jön be sok pasinak, sztem is undi
2010. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

nahmegmondom a tutit ... akik azt írták hogy lapos has..azok csak dugni akarnak ... akik meg képet kérnek azok meg khm.. ****verni...

az igazságaz ha a pasid szeret nem fogja érdekelni hogy van e rajta felesleg vagy nincs

18/F

2010. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
őőőő..: D nincs kép xD : D de am..ahj.: D utálom a hasam.. de elvileg nem nagy.. de szerintem igen : D és tudom hogy van rajta felesleg de sehogyse fogyomle : D de most am kajak gáz ha a csajnak van egy kis pocija ????
2010. júl. 8. 18:00
 9/30 A kérdező kommentje:

nekem a csont nem áll ki.. :D csak ha oldalt fekszek : D de akkorse ugy mint egy csontinak :D és am szóval akkor nem nagy para???: D és am igazad van hogyha a pali szeret nem azt nézi :D

és köszönöm mindenkinek Ł: D

2010. júl. 8. 18:02
 10/30 anonim válasza:
nekem is van, de a barátomat egyáltalán nem zavarja...engem annál jobban... sztem elég felszínes dolog ilyenért finnyáskodni egy srácnak. ettől még lehetsz nagyon csinos meg szép.
2010. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!