Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 év korkülönbség sok? L/16

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 év korkülönbség sok? L/16

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 16:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:

szivi! :)

remélem minden oké lesz! ;)

2010. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:

felhívtam és elmondtam neki az eddigi válaszokat. azt mondta, hogy nem akar átverni, és 2 éven belül biztosan nem fekszik le velem. szeret és nem érdekli senki, hacsak a szüleim el nem tiltanak, ő velem akar lenni.

egyébként arra a dologra, hogy látott engem felnőni, csak annyit válaszolt, hogy eddig nem voltak ilyen gondolatai, mikor fiatalabb voltam, akkor sem. csak elmentünk együtt Pesten sétálni egyet és amikor átöleltem, azt mondta, hogy érzett valamit... hogy igenis szeret, de bűntudata volt. aztán rámnézett és megcsókolt. innentől nem úgy tekintettem rá, mint azelőtt...

egyébként itt volt amikor elmondtam a szüleimnek, és elmondta hogy mit érez, és hogy bízhatnak benne, azért elég régóta barátok, igen, régebb óta, mint amióta élek...

2010. júl. 8. 22:54
 63/70 anonim ***** válasza:
52%

Nos én tudok neked mesélni.

19 éves voltam amikor megismertem a férjemet aki akkor 44éves volt.Vagyis 25 évvel idősebb nálam.Mindenki ellenezte.A családom,a testvéreim,a barátaim.De szerelmes voltam,és ő is belém..Nem érdekelt senki jó tanácsa,érvelése.(ahogy téged sem) Bíztam benne,és úgy éreztem a mi szerelmünk örökre szól...

20 évesen hozzámentem feleségül,de az esküvőmet végig sírtam,mert a szüleim,és a testvéreim nem voltak hajlandóak eljönni..De ez sem érdekelt..

Az évek alatt a legjobb barátok is eltávolodtak,de nem csak az én baráti köröm hanem a férjem baráti köre is..Az én barátaim nem tudtak igazán feloldódni a férjem társaságában,hiszen úgy érezték nem közéjük való..20 évesen mindenkinek más az élet felfogása,más dolgok érdeklik mint egy 45 éves embert..Fordítva is így volt..A férjem barátai meg miattam nem jártak össze,hiszen ők meg velem nem tudtak mit kezdeni..Ez nem egyik napról a másikra ment hanem évek alatt alakult így..

A rózsaszín köd elég hamar eltűnt főleg a lányom születése után..A lányomat 25 évesen szültem meg..Talán innentől kezdve,hogy a kicsivel olyan helyekre jártam ahol több kismama is volt,kezdtem érezni,hogy valami hiányzik..

Ma 35 éves fiatal nő vagyok aki sajnos most vette észre,hogy hozzá öregedett a férjéhez.(pedig többször mondták,hogy idősebbnek nézek ki mint amennyi vagyok,de ez evvel jár)Van egy10 éves lányom aki sokszor nem érti,hogy az apja miért morgolódik vele,miért nem játszik vele,és miért nem megy el vele az iskolai apa-gyermek versenyekre mint más apuka...A férjem 60 éves..Zsémbeskedik,semmi sem jó neki,és már alig van valami téma ami közös lenne..Ha azt mondom neki,hogy PL: Madonnának milyen jó az új dala,akkor kiakad,hogy ilyen dolgok érdekelnek..Ha szóváteszem,hogy elmehetnénk nyaralni,a válasza az,hogy "öreg vagyok ehhez,én itthon tudok jól pihenni"

A szex..Arról is írnom kell,hogy tud milyen ennyi év után..Nos nincs szex.Jobban mondva néha havonta vagy kéthavonta próbálkozik,de már nem megy neki annyira..Hamar fárad...(már arra is gondoltam,hogy titokban veszek vibrátort) Mindig a korával jön..Ő már80 éves ne nyaggassam mindenért...Már szerelem sincs..

35 évesen úgy érzem magam mintha vénasszony lennék aki már semmit nem tehet csak az öreg férjét babusgathatja..

A testvéremnek egyszer panaszkodtam erről(persze kibékült a család azóta),és a testvérem csak ennyit mondott:

" Mindenki figyelmeztetett,mindenki ellenezte,de senkire nem hallgattál..Akkor most edd a levest amit főztél"Sajnos ma már tudom IGAZUK VOLT!! Már évek óta a szívem szerint elválnék,de akkor meg ezért fognak lenézni,mert hogy egy öregember képes lennék elhagyni..

Mai eszemmel soha nem kezdenék ki ennyire idős emberrel..A varázs nagyon hamar szétpukkad..

Most tudod mit csinálok? Várok..Várok arra,hogy a lányom önálló legyen,és akkor szépen csendesen elmegyek én is új életet kezdeni..Addig meg azt teszem amit eddig is.Hűséges maradok,de boldogtalan..Ha kell ápolni fogom hiszen a férjem.Igyekszem nem szerelmes lenni,de reménykedek benne,hogy lesz még esélyem be pótolni amit elvesztettem.remélem,hogy a régi barátságokat is újra feléleszthetem...

Kedves kérdező...Tudom,hogy most neked hiába mond bárki bármit te is csak a fejed,szívem után fogsz menni..de gondold át,mert könnyen az én sorsomra juthatsz te is..(biztos vagyok benne,hogy neked is hasonló lesz ha úgy döntesz ilyen idős emberrel kezdesz)

Abban igazad van,hogy a te életed,te döntésed..De néha bizony nem árt hallgatni másokra is,hiszen egy kívülálló nem számításból,vagy irigységből beszél..Sokszor egy idegen tanács az életedet mentheti meg vagy változtathatja meg..Én ma már nagyon bánom,hogy senkire nem hallgattam..

Köszönöm,hogy elolvastátok,és leírhattam

35/N

2010. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:

23:31

javítok* egy helyen 80 évet írtam véletlenül..60 évről van szó

2010. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 A kérdező kommentje:

köszi a példát és igazad van, hosszú távon előfordulnak ezek a problémák. egyébként van neki egy fia, 1 évvel fiatalabb mint én(igen, lehet itt is lehurrogni engem). és azt mondta, hogy ő nem szeretne több gyereket, és nem tudom, arra gondoltam, hogy lehet hogy talán pont ezért, mert nem akarja, hogy a gyerekének olyan idős apukája legyen, és ha mi is itt tartanánk, hogy már semmi sem jó, ki tudjak lépni.


egyébként köszi, hogy megosztottad velem, örülök, hogy tényleg van előttem példa. nem tudom, hogy eljutnánk e eddig vagy sem... de egyelőre nem merek arra gondolni, hogy egyszer vége lesz.

2010. júl. 9. 00:11
 66/70 anonim ***** válasza:
Várjatok a kapcsolattal még egy kicsit! Én elhiszem, h szereted, bárkibe lehet az ember szerelmes, de MOST sok. De mikor Te 20 éves leszel, Ő meg 43, akkor már nem annyira. persze, apád lehetne, nem olyan megszokottak az ilyen kapcsolatok, de hiszek benne, hogy jól is elsülhet. Nincs tapasztalatom, ezt csak a szívem mondatja velem.
2010. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most olvastam végig az előző válaszolót: és abban igaza van, h Neked most beszélhetnek, szerelmes vagy, és lepereg Rólad. De ezen tényleg el kéne gondolkodnod.
2010. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 A kérdező kommentje:
anyumék beleegyeztek a dologba. innentől már senki nem tiltja :)
2010. júl. 11. 20:47
 69/70 anonim ***** válasza:
eddig se tiltottuk, Te kérdezted a véleményünket... (ami amúgy láthatólag nem érdekelt)
2011. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok! Mi lett belőle. ..?
2018. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!