Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 év korkülönbség sok? L/16

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 év korkülönbség sok? L/16

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 16:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
50%
ja valószínű,hogy szerelem ez..::DDD
2010. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy 16 éves lány. A párod 39 éves férfi.

Nos a férfi élvezi,hogy egy fiatal kislány az övé.Akit még el tud bűvölni,akit le tud fektetni...

Mondjuk te szerelmes vagy belé..De még tanulsz..A férfi dolgozik,és igyekszik a kollégái,barátai elől majd eltitkolni,hogy 16 éves kislánnyal kavar aki a lánya is lehetne..Fel vállalni nem nagyon fog,talán ha már befejezted az iskolát..(ha addig meg nem un téged)

De képzeljük el,hogy sokáig együtt maradtok..Mondjuk még 15 évig..Te 31 éves fiatal nő leszel (talán lesz 1 gyermeked ki tudja) de még élvezni akarod az életed..A férfi addigra 54 éves lesz,akinél vagy előjön a kapuzárási pánik vagy örül hogy munka után hazamehet pihenni egy TV társaságában.. Közös témátok már régen nem lesz..ha egyáltalán volt..A szex sem lesz már olyan aktív(hacsak nem kezdi el a viagrát szedni)...

Hogy nagy-e a korkülönbség??Igen!! nagyon sok...

2010. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 haggyámán ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Nem olvastam végig a válaszokat, de a szüleid tudnak róla?

2010. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha ennyire nem érdekel a válaszolók véleménye és eleve eldöntötted már mit teszel akkor nem kellett volna kiírni a kérdésed. Eleve nem kérdés csak azt várod el az itt válaszolónak, hogy megerősítést adjanak. Szerintem is sok a 23 év korkülönbség és a társadalom többsége nem nézi jó szemmel az ilyen kapcsolatokat. Szerencsére nem engem és a válaszolók többségét fogják a "elítélni" ezért és utcalánynak vagy más titulust fognak aggatni. A szüleindnek meg igazuk van, hogy nem nézik ezt jó szemmel. Nem azért neveltek téged tisztességben 16 évig, hogy most elrontsd az életed egy ilyen kapcsolattal. Hiába ismerik és jóban vannak azért a szüleidnek ez egy szégyen folt. 30/N.

2010. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%

A 23 év rengeteg. Képzeld el, hogy te még tervben sem voltál a szüleidnél, mikor ő már kijárta a középiskolát. Akkor még -5 éves voltál. Nem hinném, hogy jól el tudtok beszélgetni, mivel egy 39 embernek nem ugyanaz fontos, mint egy 16 éves gyereknek. De ha akarod, akkor hajrá. Van egy olyan sejtésem, hogy pár hónap múlva jössz azzal a kérdéssel ide, hogy mit tegyek, mert elhagyott.


üdv

2010. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
67%

Hé kislány! (Igen, kislány vagy =) )

Remélem apád egyszer lekever neked egy irtózatosat, és rájössz hogy a saját korosztályodból keresgélj! Térj már észhez te kis csitri! Az az ember egy P-E-D-O-F-I-L!

2010. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
100%
Még ha fiatalabb lenne nálad....Még ha 25 lenne. De az anyukáddal járhatna pontosan! Szépen kihasznál, aztán egyszer csak ki leszel dobva. És a merevedés sem kizárhatatlan :D Inkább fiatalabbat vagy egykorút válassz, és majd 30-40 év múlva ki bírnak kelni az ágyból, meg rendesen meg tudnak b@szni!
2010. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
Hallod én is 16 vagyok nem el sem tudom képzelni h olyannal járjak aki még a szüleimnél 2évvel idősebb... aztak.rvaeget lehet huszonvalahány éve még anyámra hajtott a pasi :S
2010. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
az
2010. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg apukád és anyukád mennyi idős? mert elég gáz ha velük egykorú a pasas..

Hallgass azokra akik már éltek jó pár évet,és azokra akik nem naivak...Ez a pasas csak friss húst akar...

38/N

2010. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!