Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sűrgős:S:S hogyan csinálljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sűrgős:S:S hogyan csinálljam?

Figyelt kérdés
van egy lány aki nagyon tetszik és már azt is kiderítettem hogy nem vaktában lövöldözöm és ma is talállkoznánk kb egy óra mulva és mindenki azt mondja hogy most már le kéne kapnpm és ezt én is kezdem sejteni de nem tudom hogy hogy csinálljam mert még soha nem csinálltam ilyet:/:/ (helyesírási hibákért bocs siettem...)
2010. júl. 8. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
mi az, hogy le kéne kapnod? beszélgess vele, és amikor úgy érzed, sétálás közben fogd meg a kezét, és mosolyogva kérdezd, hogy ugye nem zavar. Aztán ha leültök és nincs téma akkor nézz a rá, a szemébe és csókold meg, de nem muszáj, ettől nem leszel béna ha nem csókolod meg első találkozásnál.
2010. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia

találkozzatok, ölelgesd ,és mond meg neki hogy többet akarsz, és akkor közelebb hajolsz, szemeztek, szájrapuszi és a többi:D ne kapd le egyböl mert lehet megijed :P sok sikert:)


18/F

2010. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen :P de m nem az első talállkozás de nagyon félek és igazából mindíg minden t ez ront el:/:/:(:(hogy győzzem le ezt afélelmet hogy meg tudjam csinállni?:O
2010. júl. 8. 13:46
 4/10 anonim ***** válasza:

ne félj. nincs mitől.

ha nem bírna nem menn el veled sehova.

menni fog. :D

2010. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
reméljük menni fog mert most a szivem a torkomban dobogxDxD
2010. júl. 8. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:

második vagyok

vedd ku**a lazára a dolgot:D gondolj arra hogy nemtörténik semmi ha elrontod :D max egy jót nevettek az elsön ahogy mi is :)


18/f

2010. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezd el először puszilgatni,ha hagyja,akk tuti akar veled csókolózni.Mit vagy ideges?:D
2010. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De amúgy hány éves vagy?
2010. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
16 miért? baj ha valakit szeretek?:O na de kössz a jó tanácsokat nekem most indulni kell mert akkor biztos nem lessz semmi ha elkésekxD:P
2010. júl. 8. 14:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok sikert és ne félj semmitől, nem lesz gond :)

De rég voltam én ilyen szerencsés helyzetben :(

16/F

2010. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!