Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

A párommal 3 és fél év után 1 hónapot külön voltunk. Ugyanúgy találkoztunk, jött hozzám majdnem minden nap, összebújva néztük a tv-t, de semmi más nem volt (se csók, se több).

Egyik nap közölte MSN-en h van egy lány akit szeretne mégjobban megismerni. Egy világ omlott össze bennem. Iwiw-en leveleztek a lánnyal és 2 hétbe telt mire összehoztak 1 talit. Az első találkozókor felvitte magához, bemutatta a szüleinek a csajt. Nem történt közöttük semmi, ezt biztos forrásból tudom, mert a huga otthon volt. Csak meccset nézni ment a lány. Ott volt a lehetőség, de mégsem tett semmit.

Az volt az első és utolsó találkozójuk is, azóta nem tartják a kapcsolatot, mert időközben rájött a párom h még 1 ilyen lány aki ennyit vár rá, és tényleg ő kell neki, nem lesz. Hiányoztam is neki és még mindig szerelmes volt belém, még akkor is amikor nem voltunk együtt.

A lányt állítólag csak azért akarta megismerni mert Barcelona drukker. Sztem csak divat drukker a csaj, lóvés is és hallottam róla pár sztorit. Állítólag mint nő nem jön be neki... de ki tudja.

Nem tudok túllépni ezen az egészen. Sohasem néztem volna ki belőle h ilyet képes megtenni és hatalmasat csalódtam.

Most attól tartok h emiatt fogom elveszíteni mert nem vagyok képes túllépni. Az a baj h nincs önbizalmam se...

Tudnátok vmi tanácsot adni?


Bocsi h hosszú lett! Köszönöm aki szán rám annyit h elolvassa és próbál segíteni!


én 20/L, ő 24/F


2010. júl. 8. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, ez azért durva. Velem ezt nem játszotta volna el az biztos, páros lábbal repült volna. Egy emberért én nem szenvednék ennyit az tuti. Viszont ez a te döntésed. Ha úgy érzed szereted és ő az igazi, akkor talán meg lehet bocsátani egy ilyen baklövést.
2010. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én azt vallom, fontos az egyensúly a kapcsolatban. Tehát ezt valahogy ki kell egyenlíteni, különben nem áll helyre, ami kibillent.


Szívesen felugrok hozzád megnézni egy Barca meccset, mert én is az ő szurkolójuk vagyok. Páromnak majd elmagyarázom a helyzetet, és a magasztos célt. ;)


42/F

2010. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

most akkor kb bosszúbol hívta fel a csajt, hogy valamiért féltékeny legyél???

Ez szemétség tőle akármi is volt a célja.

Velem nem játszana!

Még ha szereted is a saját önérzeted és büszkeséged ennél többet ér!

LEGYÉL ERŐS NŐ!

TE MEG PASIZZ BE, ÉS DÖRGÖLD AZ ORRA ALÁ! MUTASD MEG NEKI! HA HARC, HÁT LEGYEN HARC!

Aztán hagyd őt békén, maradjon abba a hitbe, hogy boldog vagy nélküle.

FEL A FEJJEL!

2010. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
eza pasi nem szeret téged. hiába hitegeted magad ezzel. azért ment vissza hozzád mert nem jött össze neki azzal a csajjal. ez a tipikus ha nincs ló jó a szamár is. tedd ki a szűrét és keress egy rendes pasit.
2010. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves utolsó, azóta újra együtt vagyunk már 1,5 hónapja.


Ja, ami még nagyon aggaszt az az h pl nem teszi ki sehova h kapcsolatban ( a csaj fenn van neki iwiw-en ismerősként, és még a telefonszáma is megvan neki :O ). Nem tesz fel sehova 1 közös fotót sem, előtte pedig mindig volt fenn neki.

Nekem sajnos az ilyen "apróságok" is fontosak :(

2010. júl. 8. 13:05
 6/9 anonim ***** válasza:

nem azért hivta fel a lányt hogy féltékeny legyél,szeintem csak magában nm volt bizts,abban h mit érez,mit is akar!

de rájött és ő TÉGED akar!ne lovagolj ezen!inkább béküljetek ki!de nagyon gyorsn :)

2010. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó tanáccsal nem tudok szolgálni, csak azt tudom mondani, hogy én is hasonlóan éreznék a te helyedben...

20L

2010. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia. Ahogy halad az idő, annál kevésbé fogsz erre a kínos incidensre gondolni. El fogod felejteni, de még fáj. Ez természetes, mert te nem ezt tetted volna.

Külön voltatok, valahol megbocsájtható, hogy ismerkedett, bár, ha szeretitek egymást, akkor nyilván fáj neked, és biztos, hogy ő is bánja, de visszaforgatni az idő kerekét sajnos nem lehet.

Adj egy kis időt magadnak, és próbálj ne gondolni a történtekre, inkább szeressétek egymást.

2010. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha nem tudod túltenni magad a történteken, akkor te is tudod, halálra van ítélve a kapcsolat, mert akkor mindig arra fogsz gondolni, esetleg szóvá is fogod neki tenni, nem egyszer, nem kétszer, abból vita van, és a sok vitából meg a kapcsolat vége.

Próbálj meg tiszta lappal indulni vele szemben.

Tudom, hogy nem könnyű meg nem történté tenni a dolgot,sőt nem is lehet, de ha vele szeretnél maradni, akkor csak így lehet.

2010. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!