Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme ha nem szeretem és nem vagyok vele boldog?

Figyelt kérdés

Van 1 lány akivel már másfél éve eggyüt vagyok.

Megcsalt párszor de megbocsáltottam neki mert szeretem.

De olyan sokat veszekszünk 1 ideje hogy úgy érzem nem szeretem és boldog se vagyok vele,nem is hiányzik.

De ha vele vagyok akkor jó érzés vele lenni.

De megvagyok nélküle is.Ragaszkodok hozzá túlságosan is sztem.Szerintetek van értelme folytatni ezt vagy keressek mást?


2010. júl. 8. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs, már csak a megszokás miatt érzed így szerintem..jobb az ilyet abbahagyni,főleg ha nem is egyszer csalt meg:S
2010. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs értelme folytatni.Én is voltam már ilyen helyzetben és hát sokkal jobb nélküle:)
2010. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

van értelme

ha jó vele együttlenni akkor mindeképpen van

még bármi kialakulhat

de ha netán szembe jön a nagy Ő, akkor válts

2010. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írták a többiek is, ragaszkodás.Nem akarsz egyedül sem lenni, mert nem jó úgy sem, de viszont vele sem. A legjobb lenne lezárnod ezt a kapcsolatot, mert nem úgy tűnik, hogy a leányzó is olyan komolyan venné ezt az egészet, főleg mivel többször is megcsalt. Szerintem nem ezt érdemled.
2010. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megvagy nélküle, nem szereted, nem vagy vele boldog. Mi is a kérdés?
2010. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megcsalt? ha igen, nincs mit folytatni. a kérdés többi része teljesen tárgytalan.
2010. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!