Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet velem? Még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem? Még mindig szeretem? Van így értelme?

Figyelt kérdés

volt egy srác akibe több mint 2évig voltam belezúgva,de ő reménytelen volt...megpróbáltam elfelejteni...többnyire sikerült,kevesebbet gondoltam rá,persze tetszett, hisz suliban minden nap látom...

barátommal 2hete együtt vagyunk,eddig minden oké volt,bár még nem mondom,h szerelmes vagyok,de nagyon szeretem és emellett legjobb bizalmasom is... egy-két napja pedig feltámadt bennem az az érzés,hogy szeretem még a régi szerelmemet... ami tudom,h esélytln,nem is fontos, viszont a barátomat semmi esetre sem szeretném megbántani... miért érezhetem most ezt? vajon el fog múlni?


2011. febr. 8. 17:36
 1/1 anonim válasza:
velem is volt ilyen..énis 2 évig voltam belezúgva a srácba aztán azt éreztem h elfelejttem és évek múlva újra feltámadt azaz érzés:S szerencsére nekem sikerült elfelejtenem:) szerintem idővel neked is elfog múlni:) főleg hogy van barátod és szereted is:)
2011. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!