Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már azért, mert nem tetszett annyira a párotok valamely testi adottsága?

Figyelt kérdés

(Kövér, vézna, kis lompos, béna mell, stb....)

Olyan válaszok ne jöjjenek, hogyha igazán szereted elfogadod, mert ez nyilvánvaló, hagyjuk a közhelyeket. Olyanok írjanak, akik e miatt szakítottak, vagy esetleg be se vallották.


2010. júl. 8. 12:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

szakítottam a pasimmal, de nem azért mert nem tetszett nekem, sőt nekem ő volt a tökéletes, még most is az... de már nem tudtam elviselni hogy azért szívtam folyamatosan mert nincs tökéletes alakom. igen van rajtam kb. 5 kiló felesleg de azt gondoltam, hogy attól még szerethető vagyok. hát tévedtem.

nem pont a kérdésre válaszoltam de na ez így kijött belőlem :D

2010. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Önmagadat okoltad, vagy ő jegyezte meg a "hibádat"?
2010. júl. 8. 14:21
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

12:57 vagyok.

annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy az eset örök tanulságul szolgált számomra azt illetően, hogyha az ismerkedésnél egy picit is taszít valaki külsejében valami, akkor már eleve bukó a dolog. nem feltétlenül kell tökéletesnek lennie persze, mivel a hibák is lehetnek vonzóak és kívánatosak, de ha valami egy picit is kellemetlen a külsejében, akkor tovább állok. nagyon kínosan éreztem magam, amikor szakítottak a sráccal, persze az igazi okot nem vallottam be. remélem azóta már talált mást ő is, nagyon rendes fazon volt.

2010. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

14:07es vagyok

tisztában vagyok azzal h nem vagyok tökéletes :D de nem kell az amúgy is kevés önbizalmamnak h azt hallgassam h h nézek ki de x y lány mennyire.... hát el lehet képzelni h másról h áradozott

2010. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt minden fiú csinálja. Mindig más és más csaj kéne. Lásd a háremeket, de nem is kell olyan messzire menni, az uralkodóknak is mindig volt egy tucat szeretőjük. Nőből nem elég, porozni kell. Az más kérdés, hogy ami után a szemünk vágyik, nem feltétlen nyúlunk.
2010. júl. 8. 18:34
 16/20 anonim ***** válasza:
engem szégyellt a barátom,és szakitott velem::( persze mindig mondta hogy szeret ...:S szakitás végén meg hozzámvágta hogy szégyellt már régóta.
2010. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Uh, de mit szégyellt benned? Égőn viselkedtél, vagy nem tartott szépnek?
2010. júl. 8. 21:36
 18/20 anonim ***** válasza:

17:55 vagyok :D

ez mind igaz amit leírtál.... csak azon kéne elgondolkozni neked meg a kedves férfitársaidnak, hogy vannak azért érzéseink és fordított helyzetben ti fel vagytok háborodva, mert ugye mi nők legyünk hűségesek hozzátok, de ti nyugodtan csinálhattok akármit, mert eddig úgy vettem észre, hogy a nők még csak rá se nézhetnek más pasira. De lehet h csak én fogom ki a rosszakat :S :D

2010. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Én pl nem vagyok ilyen szigorú. Felőlem rá lehet nézni akárkire :D
2010. júl. 9. 11:20
 20/20 anonim ***** válasza:
nem viselkedtem égőn......csak van egy testi hibám ami zavarta, de mégse mondta el az elején:(
2010. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!