Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már azért, mert nem tetszett annyira a párotok valamely testi adottsága?

Figyelt kérdés

(Kövér, vézna, kis lompos, béna mell, stb....)

Olyan válaszok ne jöjjenek, hogyha igazán szereted elfogadod, mert ez nyilvánvaló, hagyjuk a közhelyeket. Olyanok írjanak, akik e miatt szakítottak, vagy esetleg be se vallották.


2010. júl. 8. 12:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én igen. Sokkal alacsonyabb volt nálam a srác, és egyre jobban zavart. Azt hittem, nem fog zavarni, de igen. Nem ez volt a fő ok a szakításnál, hanem hogy már nem szerettem, de azt hiszem, ez volt az egyik ok, hogy kiszerettem belőle.

A mai napig sajnálom, hogy megbántottam, remélem már talált valakit helyettem.

22L

2010. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, ő azért szakított a pasijával, mert az túl vékony volt és kufircolás közben misszionáriusban bökte a csípőcsontja...hát jah, ilyen is van..
2010. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Bökte, hehe.
2010. júl. 8. 12:30
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen. Egyszerűen nem tetszettek az ujjai és nem tudtam feldolgozni, elfogadni így - valószínűleg nem is volt igazi nagy szerelem...
2010. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Igen. A pofája nem tetszett. Az túl nagy volt.
2010. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer összejöttem egy sráccal. nagyon kedves volt, szimpatikus, hát úgy voltam vele, hogy adok egy esélyt a dolognak, bár állatira nem jött be a külseje. aztán azon kaptam magam, hogy ránézni se szeretek, annyira csúnya és taszító. béna volt a testalkata, csapott volt a háta... semmi nem tetszett rajta. akkor szakítottam, mikor egy reggel felébredtem és néztem, hogy úristen mennyire csúf ez a pasi:S:S
2010. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Igen ! Nem mondta a srác egyáltalán fel sem hozta soha, kb 3 hét után feküdtünk le egymással és akkor derült ott ki, hogy a testének 80 % gyeremekkori baleset miatt összeégett :(

Tél volt , mindig garbó stb, és csak a kézfejei és az arca nem volt megégve a többi minden és rohadtul fájt a szex is vele :(

Nem tudtam ezt sehogy leküzdeni és azt sem, hogy nem szólt róla semmit, csak kész tények elé állított !

Nem tudom mivel lett volna jobb, ha elmondja, lehet akkor az ágyig nem jutunk el és ettől félt !

22/L

2010. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12:57 :D
2010. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
én 16 évesen jártam egy sráccal, aki rettenetesen sovány volt és csúnya (pattanásos és heges) az arca, de azt hittem, annyira nagy a szerelem, hogy nem a külső a lényeg. nem így lett. egyre jobban zavart, hogy rossz ránézni és szakítottam.
2010. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Eddig mind lányok írtak. Fiúk senki?
2010. júl. 8. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!