Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hívjam vagy várjam meg amíg ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam vagy várjam meg amíg ő hív?

Figyelt kérdés
Van egy olyan szituáció hogy a barátom elutazott 1hónapra külföldre.(zenekarral mentek felvételekre)ez még csak 1hete volt de már most nagyon hiányzik..:( eleinte az első 2-3 napban még elvoltam.hívott sms-eket írt meg hasonlók..de aztán ez úgy abba maradt.lehet hogy nem ér rá vagy nemtudom de 3napja nemhívott.elképzelhető hogy arra vár hogy én hívjam?hülye kérdés de nekem fontos.:D:D
2010. júl. 8. 11:25
 1/10 Holdtündér ***** válasza:
Te is hívhatod, nem kell tőle várni hogy keressen, ahogy azt egy pár perccel ezelőtti kérdésben is írtam.
2010. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan felhívhatod te is.
2010. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy a zenekar tagja az egyik volt barátnője is.barátok és a lánnyal is jól kijövök de elképzelhető hogy....?vgy ez csak az én agyszüleményem??
2010. júl. 8. 11:28
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.de megkérhetem vmelyikőtöket hgy a komimra is válaszoljatok?

hgy aggódjak-e vagy sem...

2010. júl. 8. 11:33
 5/10 A kérdező kommentje:
ez még érdekelne:)
2010. júl. 8. 11:34
 6/10 anonim ***** válasza:
És mennyi ideje vagytok együtt? Mennyire komoly? Voltatok e már együtt az ágyban? Nagyon mély érzelmekkel teli a kapcsolatotok? Ezt úgy értem, hogy már nagyon egymásra hangolódtatok, egyszerűen nem tudtok meglenni egymás nélkül, bevallotta, hogy szeret... stb. Én nem hiszem, hogy ilyen hosszú ideig nem hívnám fel ha csak valami nem jött közbe...
2010. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lassan3éve.és igen.hát nemtudom..várok még 1picit.vagy nemtudom.:Slegközelebb csak július végén látom.
2010. júl. 8. 12:46
 8/10 A kérdező kommentje:
nem volt még olyan hgy 1napot is külön legyünk.és hgy nebeszéljünk akár 1napnál is tovább...ezért furcsálom..
2010. júl. 8. 12:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem adott okot a féltékenykedésre , akkor bízz benne , 3 év alatt gondomom már kiismerted valamennyire.
2010. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bízok benne.előbb felhívott.:)azt mondta azért nemtudott telefonálni mert vmi nemtudommilyen helyen voltak ahol 1ik mobil szolgáltatónak sem volt térerője.:)szóval mostmár minden okés.:)köszönöm a válaszokat.:)
2010. júl. 8. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!