Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után jó lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jó lefeküdni a barátoddal, ha ő 17, én 16 vagyok?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 hónapja járok a barátommal, ő 17 éves, én 16 vagyok. Miután hazaértem egy táborból, kijött elém, majd feljöttünk hozzám, és akkor közel kerültünk ahhoz, hogy lefeküdjünk, de nem szerettem volna, így inkább hagytuk. Majd másnap a bulin szintén nagyon közel voltunk, hogy belemelegedjünk, ám teljesen megijedtem, mert régebben volt egy nagyon rossz majdnem tapasztalatom.

Ő is szűz még, és én is, és speciel nagyon rettegek attól, hogy nem fog tetszeni neki a testem, vagy ott lenn, és attól is, hogy esetleg terhes lehetek.

Szerencsére megértő, beszéltünk ezekről a témákról, szóval nincs okom félni, de nem tudom, mennyi idő után lehet lefeküdni a barátoddal...

Pls. segítsetek, és csak normális válaszokat kérnék!


2010. júl. 8. 09:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezt csak ti tudjátok eldönteni, de szerintem te még rohadtul nem állsz készen. én 16 évesen jöttem össze az elsővel, 1,5 év után, majd 18 évesen vesztettem el. Kóstolgassátok csak egymást, pettingeljetek, szex még ráér, nem fogsz lemaradni semmiről, az majd csak úgy jön magától.
2010. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!