Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után jó lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jó lefeküdni a barátoddal, ha ő 17, én 16 vagyok?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 hónapja járok a barátommal, ő 17 éves, én 16 vagyok. Miután hazaértem egy táborból, kijött elém, majd feljöttünk hozzám, és akkor közel kerültünk ahhoz, hogy lefeküdjünk, de nem szerettem volna, így inkább hagytuk. Majd másnap a bulin szintén nagyon közel voltunk, hogy belemelegedjünk, ám teljesen megijedtem, mert régebben volt egy nagyon rossz majdnem tapasztalatom.

Ő is szűz még, és én is, és speciel nagyon rettegek attól, hogy nem fog tetszeni neki a testem, vagy ott lenn, és attól is, hogy esetleg terhes lehetek.

Szerencsére megértő, beszéltünk ezekről a témákról, szóval nincs okom félni, de nem tudom, mennyi idő után lehet lefeküdni a barátoddal...

Pls. segítsetek, és csak normális válaszokat kérnék!


2010. júl. 8. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap után lefeküdni, amikor 16 vagy? hát, lehet ez csak nekem meredek egy kicsit, mert én 18 évesen fél év járás után csináltam először.
2010. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hogyha félsz attól, hogy nem fogsz tetszeni a barátodnak, és hogy terhes leszel, akkor nem vagy még elég érett a szexre. majd akkor szeretkezzetek, hogyha látod a terhesség valós esélyeit (védekezés!!!), illetve megbízol a barátodban, és fel mered tárni előtte a testedet.


nem is tudom... még nem látott meztelenül, de már le akartok feküdni? pettingeljetek... ismerjétek meg egymás testét, nem tudom, miért kell rohanni a szex felé, és miért annak kell lennie az elsőnek.


mi a barátommal fél éven keresztül pettingeltünk, mielőtt lefeküdtünk. és így volt a legjobb, mert tudta, mivel lehet felizgatni, és én is tudtam, hogy neki mi a jó. no és legalább nem érték nagy meglepetések:DD

2010. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Attila_Z ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre a válasz nagyon egyszerű és egyben -neked- bonyolult is. Akkor lehet lefeküdni vele, amikor mind a ketten akarjátok. Lehet, hogy szégyenlős vagy és félsz attól, hogy nem fog a másiknak tetszeni a tested, de gondolj bele, hogy ha nem tetszenél neki ruhában, akkor kevés olyan dolgot fedhet a ruha, ami neki nem tetszhet. Egyébként ha ez megnyugtat valószínűleg ő is izgul.

A terhességtől ne tartsál, mert az csak gátat fog vetni annak az örömnek, amit érezhetsz. Józanul átgondolva és megfelelő védekezést használva álljatok neki, ha elérkezettnek látjátok az időt és élvezzétek egymást.

Egyébként, ha nem lenne annyira frenetikus az első, akkor várd meg a másodikat. Kitartás. :-)

2010. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
biztos régimódi és öreg vagyok, de 16 évesen, 1 hónap együtt járkálás után, biztos nem egy buliban akarnám elveszíteni a szüzességem....teljesen éretlen a gondolkodásmódod :S
2010. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Úgy komolyan nem gondoltunk még rá, csak szóba került, mikor néztük az Amerikai Pitét, és beszélgettünk ezekről. Én is korainak tartom még 16 évesen, csak csókolóztunk az ágyon, majd egymáson kötöttünk ki, és ekkor ijedtem meg.

De gondolom, beszélgetés szintjén simán lehet erről beszélni, nem gáz, ugye?

Tudom, ez nagyon gyerekes kérdés, de mindig féltem ilyenekről beszélni, érzéseimről sem szeretek naon dumálni.

2010. júl. 8. 10:09
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem olyan buli volt, hogy szórakozó helyen, hanem nálam volt, és 4en voltunk összesen (dupla randi) barátaink a lakás másik felében, mi meg a szobámban, hogy mind a két páros kettesben lehessen
2010. júl. 8. 10:10
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
1 hónap már bőven sok, ne viccelj
2010. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy szereted akkor...

Ez mindenkinél más, valaki már 14-15 évesen lefekszik a másikkal. Egy a fontos, csak akkor történjen meg, ha tényleg szereted. Ne bánd meg!

Sok sikert!

2010. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

de én ezt sosem értettem

mit lehet azon megbánni ?

max nem lesz jó, de és akkro mi van? majd jó lesz a következőő vagy azt azt követő, és ennyi

egyszerűen nem értem, annak a hatalmas első élménynek sokan miért tulajdonítanak olyan kiemelkedő fontosságot ... könyörgöm feltehetően lesz még jó pár az életében, és legalább akkor tudja mi az ami nem jó, és mi az amijó, ilyen egyszerű

2010. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10:41: ezt azok szokták mondani, akik már 14 évesen elvesztik, vagy fiúk esetében akik már elvesztenék 14 évesen, de a csaj nem engedi :)
2010. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!