Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet azt megoldani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt megoldani, hogy az interneten egy bizonyos oldal ne jelenjen meg, ha beírjuk a címet?

Figyelt kérdés

A párom csajokat leseget és azt akarom, hogy azt az oldalt ne tudja megnyitni!

Ja, és hogy hozzam finoman a tudtára, hogy miért kell ezt csinálnia? Észrevettem, hogy csak azokat nézi meg akiken kevés a ruha, sőt még kifejezetten rusnyákat is! Miért?


2010. júl. 8. 09:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

ne így csináld!

ha tiltod neki az még rosszabb!!!

ha jól értelmezem ő fiu/ te lány!

nézd meg milyenek a képek és egyszer otthon este váratlanul lepd meg őt egy olyasmi beállással - magaddal.. csak hog ymegtudd.. az ilyesmi tetszik neki... ha sikert érsz el, akkor egy ideig...vag ytalán örökre leszokik a pucércsajos képek leséséről!


azaz a következő feladatod: csábítsd el a képeken látott trükkökkel!


33F

2010. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

Párod. Ez a szó azt jelenti, hogy párkapcsolatban vagytok, ami egy MELLÉRENDELT viszony. Nem pedig alárendelt! Nem tehetsz vele azt, amit szeretnél. Ha nem tetszik szóvá teheted, vagy elhagyhatod emiatt, ha ennyire zavar, de nehogy már ilyet tegyél vele.

Ha ő más nőket akar nézni a neten, akkor azt néz, joga van hozzá, azt tesz amit akar. Ha neked ez nem tetszik, akkor neked meg nem muszáj vele lenned, mert Te is azt teszel, amit akarsz. De nehogy már egymást korlátozzátok egy párkapcsolatban. Akkor simán nem illetek össze és kész.

2010. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

khmm.

ez ismerős.

szar helyzet.nem lehet ellene mit tenni.úgy sajnállak!tudom h milyen szar érzés!csinálj ugy mintha nem érdekelne,vond meg tőle a sex-et,talán igy jobb lesz később.majd rájön magától hogy mi kell neki.egy álom,vagy a valóság!de ennek 50% esélye van csak hogy bejön.mert vannak pasik,akik ezzel a sz.r elmélettel születnek,hogy(azért nézik mert férfiak)

szegénykém!próbáld meg azt,hogy te is pasis oldalt nézegetsz.pl. google: adoniszi pasik!

Ha erre sem reagál,akkor menthetetlen a helyzet!

21L

2010. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

hadd nézegesse csoro:D egy képpel ugysem bir megcsalni, majd amikor élöben nézegeti a lányokat akkor ajánlom a sodrofát

16L

2010. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

elhiszem, hogy "kellemetlen" (finoman szólva), de azért az pozitívum, hogy csak nézi őket, de nem csal meg.

beszélj vele szerintem, kérdezz rá.

2010. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értelek titeket.

Jobb lenne, ha az utcán nézegetné a csajokat vagy flörtölgetne velük?

Az én férjem is nézegeti a csajokat a neten, sőt együtt szoktam megvenni az én újságom meg az ő férfimagazinját.

De hát ti tudjátok...

2010. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Imádom amikor a nők azthiszik, hogy jobban tudják, hogy egy férfi mit miért tesz...
2010. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ha nem bírjátok megérteni a lány problémáját,hogy milyen rosszul esik ez az egész neki,akkor minek írtok?!?!
2010. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ja, mert szexmegvonással biztos leszokik róla...

Annyit ér el vele, hogy még többet nézi... és jó esetben segít magán. Rossz esetben meg máshol keresi...

2010. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
hát..ha a srác.szereti a lányt,akkor nem fog masztizni mellette,hanem zavarni fogja hogy miért nem fekszik le vele,és majd ha megkérdezi ezt a lánytól,és elmeséli neki a lány hogy mi is a probléma,akkor a srác,megfogja érteni és minden helyre jön.ha meg nem igy lesz akkor egy nagy szemétláda a pasi!!!
2010. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!